M jak miłość. Łukasz w niebezpieczeństwie! Spróbuje uwolnić Patrycję i zapłaci za to straszną cenę! - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Łukasz w niebezpieczeństwie! Spróbuje uwolnić Patrycję i zapłaci za to straszną cenę! - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Łukasz w niebezpieczeństwie! Spróbuje uwolnić Patrycję i zapłaci za to straszną cenę! - WIDEO, ZDJĘCIA

W "M jak miłość" miłość Łukasza (Jakub Józefowicz) do ciężarnej Patrycji (Alżbeta Lenska) będzie coraz silniejsza! I to pomimo wszelkich prób zastraszania przez Argasińskiego (Karol Strasburger) i fizycznego odcięcia jego żony od świata. W nowych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy, że i Patrycja usycha z miłości do niego -w książce przechowuje zdjęcie Łukasza i na jego widok po policzkach lecą jej łzy. Argasiński będzie wiedział co się dzieje w głowie i sercu jego żony dzięki podsłuchom i psychotropom, zatrudni więc do domu oddaną sobie "strażniczkę". Ale Łukasz i tak spróbuje dostać do domu i uwolnić swoją ukochaną, więc ściągnie na siebie ogromne niebezpieczeństwo! Sprawdź co mówią na ten temat gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" i zobacz WIDEO I ZDJĘCIA.

"M jak miłość". Tragedia Łukasza i Patrycji. Znów narazi swoje życie

W "M jak miłość" tragedia miłości i Łukasza przybierze na sile. Syn Marty (Dominika Ostałowska) będzie szalał z miłości i niepokoju o ukochaną, a ona będzie po kryjomu za nim płakać. "Oliwy do ognia" doleje Argasiński, który już nie będzie przebierał w środkach, aby ubezwłasnowolnić swoją żonę.  

- Egoistycznie, nie bacząc na wszystkie konsekwencje chce mieć stabilny układ dla tzw. opinii publicznej - zdradza Strasburger w "Kulisach M jak miłość". 

W tym celu drań ordynator w "M jak miłość" zatrudni do domu opiekunkę, panią Bognę (Katarzyna Skolimowska), która będzie miała za zadanie pilnować, aby Patrycja grzecznie połykała psychotropy. Ale będzie miała także drugie, bardziej ukryte zadanie. 

- Mam do pani bezgraniczne zaufanie, jeśli chodzi o dawkowanie leków. No i jeśli chodzi o tę drugą sprawę - powie Argasiński "opiekunce" Patrycji, wręczając gruby plik banknotów. 

- Patrycja kiedyś była w złotej klatce. Teraz to już jest więzienie - dodaje Lenska w "Kulisach M jak miłość". 

Zobacz też: M jak miłość. Koszmarny wstyd Andrzejka. Dopiero po odejściu przyznał się, co musiał robić z Marzenką - WIDEO

Chwilę później widzimy w "Kulisach M jak miłość" Bognę w akcji. Kiedy Łukasz stanie na progu drzwi domu Argasińskich i spróbuje wyciągnąć stamtąd ukochaną, strażniczka natychmiast pojawi się za jej plecami.

- Jeśli pan stąd nie odejdzie wezwę policję! - Bogna pogoni Łukasza jak psa.  

- Uczucie do Patrycji cały czas rośnie, nie potrafi o niej zapomnieć. Zaczyna podejrzewać, że Patrycja ma problem i nie do końca z własnej woli musiała to wszystko skończyć - ujawnia Józefowicz w "Kulisach M jak miłość. 

- Ucieknijmy od tego wszystkiego - poprosi Łukasz Patrycję w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" i tym samym wyda na siebie kolejny wyrok. Czy ktoś uratuje tę zakochaną parę z obrzydliwych łap Argasińskiego?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1623: Rafał zabije Jaszewskiego? Kolejny straszny wypadek w Grabinie

M jak miłość. Argasiński zamknie Patrycję w więzieniu i będzie miał wspólniczkę! Zrobi z żony wariatkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze