M jak miłość. Lilka wróci do Mostowiaków! Niewierna żona Mateusza przyjedzie do Grabiny, bo starszy kochanek ją rzuci?

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość. Lilka wróci do Mostowiaków! Niewierna żona Mateusza przyjedzie do Grabiny, bo starszy kochanek ją rzuci?

M jak miłość. Lilka wróci do Mostowiaków! Niewierna żona Mateusza przyjedzie do Grabiny, bo starszy kochanek ją rzuci? - ZDJĘCIA

2022-02-24 16:43

Lilka (Monika Mielnicka) wróci do "M jak miłość" niemal rok po tym jak porzuciła Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) dla starszego kochanka, bogatego Ethana Andersona (Paweł Roman) z Australii! Czy powrót Lilki do Grabiny oznacza, że czeka ją rozwód z Mateuszem? A może niewierna żona Mostowiaka zrozumie swój błąd i będzie chciała go odzyskać? Po tym wszystkim co Lilka zrobiła Mateuszowi wydaje się, że nie ma już szans, by byli razem? A jednak już wkrótce w nowych odcinkach "M jak miłość" Lilka przyjedzie do Polski, bo w jej życiu zajdą kolejne zmiany. Jak na pojawienie się Lilki zareagują Mostowiakowie i jej matka? Poznajcie szczegóły!

Kiedy powrót Lilki do "M jak miłość"? Czy Mateusz też wróci do rodziny Mostowiaków i znów będą razem?

Lilka odeszła z "M jak miłość" w atmosferze skandalu! W maju zeszłego roku po dłuższym pobycie w Australii żona Mateusza przyjechała do rodzinnej Grabiny w towarzystwie starszego kochanka! Dokładnie w 1592 odcinku "M jak miłość" zjawiła się w domu swojej matki Krystyny Banach (Dorota Chotecka-Pazura) w towarzystwie bogatego Australijczyka Ethana i pochwaliła się, że zmianami jakie zaszły w jej życiu! Bo romans z milionerem z Australii to nie wszystko. Niewierna żona Mostowiaka przekazała Krystynie, że nie tylko zmieniła kolor włosów na blond, ale też została mamą. Ona i jej kochanek - wdowiec mają już dziecko i stworzyli szczęśliwą rodzinę.

Na próżno wówczas w "M jak miłość" Mateusz błagała Lilkę, żeby go nie zostawiała dla innego, żeby nie niszczyła ich małżeństwa. Zdrada żony doprowadziła do serii tragicznych zdarzeń u Mostowiaków. Mateusz zaginął i przez wiele tygodni nie było wiadomo czy żyje! Barbara (Teresa Lipowska) całą winę za nieszczęście, które spadło na jej wnuka zrzuciła na Lilkę! Na szczęście okazało się, że Mateuszowi nic się nie stało.

Pięć miesięcy temu w "M jak miłość" zapowiedział jednak, że po tym co mu zrobiła Lilka nie wróci już do Grabiny i rodziny. Cały i zdrowy Mostowiak wyruszył świat, by zapomnieć o zdradzie Lilki. Pożegnał się tylko z babcią Barbarą. Od tamtego czasu u Mostowiaków nie mówiło się o Lilce!

Nie przegap: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

Powrót Lilki do "M jak miłość" będzie oznaczał jej rozwód z Mateuszem? A może koniec romansu z milionerem z Australii i plany odzyskania miłości męża? Monika Mielnicka właśnie po długiej przerwie wróciła na plan serialu, ale na razie nie może zdradzać szczegółów w jakich okolicznościach Lilka znów się pojawi w Grabinie, dlaczego wróci i czy jest szansa, że ona i Mateusz znów będą razem! Na razie za kulisami "M jak miłość" nie pojawił się Krystian Domagała, który kilka miesięcy temu odszedł na jakiś czas z serialu, żeby skupić się na studiach.

Sprawdź też: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

To już pewne, że Lilka wróci do "M jak miłość" w finale tego sezonu przed przerwą wakacyjną, więc widzowie zobaczą ją dopiero w odcinkach serialu emitowanych w TVP2 pod koniec maja. 22-letnia Monika Mielnicka publikując na swoim profilu na Instagramie zdjęcia Lilki z Grabiny ujawniła, że jej bohaterka nie będzie już blondynką, znów będzie miała ciemne włosy. Lilka zmieni wygląd, lecz postara się o to, by wszyscy dostrzegli jak jej się powodzi, że stać ją na elegancką biżuterię. Tajemnicą pozostaje skąd Lilka weźmie pieniądze na nowe życie! Być może od bogatego kochanka, u boku którego przeszła niemal rok temu tak spektakularną metamorfozę.

Lilka z M jak miłość w ciąży! Żona Mateusza uciekła z kochankiem, a teraz Monika Mielnicka pochwaliła się brzuszkiem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze