M jak miłość. Lilka weźmie Mateusza na litość. Zrobi z siebie ofiarę kochanka, żeby zdradzony Mostowiak zmiękł

i

Autor: MTL Max Film / VOD.TVP.PL M jak miłość. Lilka weźmie Mateusza na litość. Zrobi z siebie ofiarę kochanka, żeby zdradzony Mostowiak zmiękł

M jak miłość. Lilka weźmie Mateusza na litość. Zrobi z siebie ofiarę kochanka, żeby zdradzony Mostowiak zmiękł

2022-06-28 8:53

Lilka (Monika Mielnicka) znajdzie sposób w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, by zdradzony Mateusz (Krystian Domagała) zmiękł. W obliczu nowych faktów, nawet Mostowiakowi, który pojawi się niebawem w Grabinie, będzie szkoda byłej ukochanej. Lilka naopowiada, że bogaty kochanek Ethan (Paweł Roman) pobił ją i ubezwłasnowolnił, a ona ledwo uciekła. Dramatyczne opowieści dziewczyny w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będą prawdą czy zagrywką, by Mateusz się ugiął i przebaczył jej zdradę i dobrowolną ucieczkę z kochankiem?

Lilka weźmie Mateusza na litość w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022. Naopowiada, jak katował ją Ethan

W nowych odcinkach "M jak miłość' po wakacjach 2022 Lilka znajdzie sposób, by przekonać do siebie Mateusza. Uzna, że najlepiej będzie zrobić z siebie ofiarę, by Mostowiak poczuł złość na Ethana, nie na nią. Przypomnijmy, że żona Mostowiaka już w poprzednich odcinkach "M jak miłość" rzuciła do Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura), że uciekła od kochanka, bo ten zamiast bajkowego życia, urządził jej piekło. Nie podała szczegółów, ale wszystko wkrótce się wyjaśni.

Mateusz wraca do "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, o czym pisaliśmy m.in. TUTAJ. Mostowiak pojawi się w rodzinnym domu w Grabinie, gdzie spotka się z Barbarą (Teresa Lipowska), ale też Kingą (Katarzyna Cichopek) czy Piotrkiem (Marcin Mroczek). Lilka nie przepuści takiej okazji i wiadomo już, że postanowi zrobić wszystko, by ukochany do niej wrócił. W końcu oficjalnego rozwodu jeszcze nie było i nadal pozostają małżeństwem. 

Sprawdź: Gwiazda M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Dominika Kachlik i jej partner po ślubie na romantycznych ujęciach - ZDJĘCIA

Dopiero w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 Lilka zdradzi, co rzekomo zrobił jej Ethan. Miała wieść wyśnione życie, podróżować i bawić się, a utknęła opiekując się dzieckiem kochanka. Jak podaje portal światseriali.pl żona Mostowiaka zdradzi, że kochanek ją bił! Stosował też szantaż emocjonalny i kiedy dopuszczał się rękoczynów, później przepraszał i deklarował, że to się więcej nie powtórzy. Skołowana Lilka nie wiedziała co robić i tkwiła w toksycznej relacji. 

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł i Franka usłyszą kolejną diagnozę u ginekologa! Najpierw poznają syna Adama, a później Zduńska będzie w ciąży?

Do Mateusza na pewno dotrą wieści o żonie w "M jak miłość" po wakacjach 2022 i pozna jej ciemne strony życia z kochankiem. Dziewczyna zrobi z siebie ofiarę i opowie jak Ethan ją ubezwłasnowolnił, odciął od pieniędzy i zabrał dokumenty. Trudno przewidzieć reakcję Mostowiaka na to wszystko, ale na pewno nie zostawi "od tak" tej sprawy. W końcu nie zapomniał o miłości do żony i na pewno wciąż czuje coś do Lilki. Jej opowieści starczą, by zrobić z siebie ofiarę i by Matusz zmiękł? Tego dowiemy się już niebawem, z kolejnych odcinków "M jak miłość".

M jak miłość. Podła Lilka zaplącze się nawet do Chodakowskich! Czego będzie chciała od Anety i Olka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze