M jak miłość. Dramat u Mostowiaków. Mateusz pozwoli uwieść się Lilce w nowym sezonie w najprostszy sposób. Zdradziecka żona weźmie go na tanie pochwały – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Dramat u Mostowiaków. Mateusz pozwoli uwieść się Lilce w nowym sezonie w najprostszy sposób. Zdradziecka żona weźmie go na tanie pochwały – ZDJĘCIA

M jak miłość. Dramat u Mostowiaków. Mateusz pozwoli uwieść się Lilce w nowym sezonie w najprostszy sposób. Zdradziecka żona weźmie go na tanie pochwały – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" szykuje się kolejny dramat u Mostowiaków. Wszystko wskazuje na to, że biedny Mateusz (Krystian Domagała) po powrocie z Afryki znów da się omotać zdradzieckiej Lilce (Monika Mielnicka)! W dodatku żona Mostowiaka użyje najtańszych, za to sprawdzonych metod, aby uwieść Mateusza na nowo. Jak niewierna Lilka owinie sobie wokół palca zakochanego w niej Mateusza? Czy wybaczy jej zdradę? A mówiła Barbara (Teresa Lipowska) pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość", że nadciąga nieszczęście... Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ.

Mateusz w "M jak miłość" znów ulegnie Lilce. Ale tanie sztuczki zastosuje niewierna żona!

Jak pisaliśmy TUTAJ Mateusz na pewno wraca do "M jak miłość", a młody aktor już nagrywa nowe sceny na planie serialu. Jego niewierna żona już zjawiła się w Grabinie w nowym sezonie i widać było, że ma niecne zamiary. Jednym z nich, najważniejszym wydaje się odzyskanie miłości i zaufania męża. I zapowiada na to, że jej się to uda. 

Ekranowa Lilka z "M jak miłość" zamieściła na swoim profilu na Instagramie swoje ZDJĘCIE z Mateuszem z imprezy, na której byli razem i podpisała w wymowny sposób. To tak właśnie zdradziecka żona podejdzie Mostowiaka?

Nie przegap: M jak miłość. Iza i Marcin stracą dzieci w nowym sezonie! Skatowana matka Amelki wróci i odbierze im córki

Wystrojona Mielnicka na imprezie gwiazd serialu podpisała ZDJĘCIE szczęśliwej pary młodych Mostowiaków z "M jak miłość" słowami: - A kto taki przystojny? 

I zapewne dokładnie tak właśnie będzie w "M jak miłość" po wakacjach 2022. Oprócz morza łez i fałszywej skruchy Lilka zaprezentuje Mateusz zachwyt jego wyglądem i męskością, której nabrał przez długie miesiące na statku. I jak znamy Mateusza i jego niegasnącą miłość do zdradzieckiej żony, ulegnie pochlebstwom i pochwałom, wierząc, że i ona go kocha. 

Co z tego wyniknie w nowym sezonie "M jak miłość"? Dowiemy się śledząc dalsze losy Mateusza i Lilki w kolejnych odcinkach od poniedziałku, 5 września w TVP2.

Zobacz też: M jak miłość. Tragedia nadciągnie na Deszczową w nowym sezonie. Kinga i Piotrek pokazali o jeden kadr za dużo - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość odcinek 1664 ZWIASTUN. Powrót Lilki sprowadzi kłopoty na Mostowiaków! Ula nie znajdzie testamentu ojca
Najnowsze