M jak miłość. Koniec Uli i Bartka?! Tadeusz namówi Lisieckiego do zdrad i używek

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Koniec Uli i Bartka?! Tadeusz namówi Lisieckiego do zdrad i używek

M jak miłość. Koniec Uli i Bartka?! Tadeusz namówi Lisieckiego do zdrad i używek

2021-03-31 14:58

Nowa postać w "M jak miłość" mocno namiesza w życiu rodziny Mostowiaków. Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) wprowadzi zamęt w związku Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński), którzy po porażce w Warszawie, spróbują na nowo odnaleźć się w Grabienie. Z pozoru pomocny sąsiad od razu wzbudzi mieszane uczucia w Lisieckiej. I słusznie, bo jak się okaże w "M jak miłość" Tadeusz jest fanem alkoholu i kobiet. Stanie się dla Bartka mentorem i wprowadzi go w świat przelotnych romansów i używek. Ula ma się o co martwić!

Nowy sąsiad Tadeusz w "M jak miłość" zniszczy związek Uli i Bartka?

Ula i Bartek z "M jak miłość" nie odnaleźli się w Warszawie. Ich prace skończyły się wręcz tragicznie, bo dziewczynę prawie zgwałcił szef, a jej męża oszukali na pieniądze. Z tego powodu znów poszukają szczęścia w Grabienie. To Barbara (Teresa Lipowska) zapozna ich z Tadeuszem i załatwi, że mogą dla niego pracować. Lisiecka od początku nie będzie zachwycona tym pomysłem. 

- W Uli na pewno jest dystans do propozycji pracy dla Tadeusza, no ale potrzeba domu, powrotu do korzeni jest silniejsza - mówi Iga Kreffi w kulisach "M jak miłość".

- Tadeusz potrzebuje osób, którymi mógłby się opiekować. Traktuje ich jak takie młodsze rodzeństwo. Z Bartkiem ta relacja jest taka fajna, Tadeusz jest dla niego w pewnego rodzaju mentorem... - dodaje aktor grający Tadeusza. 

Przeczytaj: "M jak miłość" odcinek 1580 - wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Przerwa na planie "M jak miłość"! Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

W "M jak miłość" szybko się okaże, jakiego rodzaju "mentorem" będzie dla Bartka Tadeusz. Chociaż sąsiad jest uśmiechnięty i pomocny, w jego życiu prywatnym są spore zawirowania. Uwielbia kobiety i ma sporo kochanek. Do tego nie stroni od produkcji alkoholu, czym podpadnie nawet Arturowi (Robert Moskwa). 

- Słuchaj, a te wszystkie laski... - podpyta pewnego dnia Lisiecki, który zauważy, że przy sąsiedzie kręci się wiele kobiet.

- Ja po prostu jestem bardzo, bardzo dobry... W tańcu! - odpowie Tadeusz i już będzie wiadomo o jaki rodzaj "tańca" mu chodzi. 

Bartek w "M jak miłość" wyraźnie zainteresuje się postawą mężczyzny i możliwe, że weźmie z niego przykład, a przecież to oznaczałoby koniec związku z Ulą! 

Przeczytaj: ​​​​​M jak miłość: Kinga i Staszek będą ratować Alę po stracie Rafała. Koszmar morderstwa brata powróci! Nastolatka znów spróbuje się zabić?

Tadeusz w "M jak miłość" okaże się bardzo pewny siebie, co nie zawsze będzie atutem.

- Tadeusz potrafi w pewnych kwestiach Bartkowi zaimponować. To są właśnie jego relacje z kobietami. Wieloma kobietami - mówi Arkadiusz Smoleński w kulisach "M jak miłość".

- Tadeusz ma bardzo kolorowe i bujne życie towarzyskie. Przeżył coś wielkiego, coś tam się nie udało, w skutek czego Tadeusz postanawia zawierać bardzo wiele znajomości, które nie są trwałe, tylko mają określony czas przydatności - dodaje Bartłomiej Nowosielski, czyli nowy sąsiad Mostowiaków.

- Uli zdecydowanie nie podoba się wzór mężczyzny, który prezentuje się Tadeusz. Może ona się trochę boi, że Bartek zacznie przejmować od niego jakieś nawyki. Z drugiej strony widzi w nim wrażliwego i dobrego faceta (...) - podsumowuje całą sytuację Iga Krefft, czyli serialowa Ula. 

Wygląda na to, że Lisiecka ma się czego obawiać. Jeśli Bartek faktycznie zachłyśnie się stylem życia sąsiada, po jego związku z Ulą może nie być śladu. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze