M jak miłość. Koniec podłego Argasińskiego? Po rozwodzie z Patrycją już się nie pozbiera - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Koniec podłego Argasińskiego? Po rozwodzie z Patrycją już się nie pozbiera - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość

M jak miłość. Koniec podłego Argasińskiego? Po rozwodzie z Patrycją już się nie pozbiera - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-09-26 15:36

Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy koniec podłego Argasińskiego (Karol Strasburger)? Tak to będzie wyglądało w 1672 odcinku serialu, kiedy Patrycja (Alżbeta Lenska) nie przyjmie od męża żadnych pieniędzy i rozwiedzie się z nim na własnych warunkach. Kompletnie złamany Jerzy będzie miał już tylko jedną prośbę do Marysi (Małgorzata Pieńkowska), aby zaopiekowała się jego żoną. W 1671 odcinku "M jak miłość" Argasiński przekazał swoją posadę w ręce Olka (Maurycy Popiel), czym uszczęśliwił niezbyt odnajdującą się w roli matki Anetę (Ilona Janyst). Ale przecież Karol Strasburger jest obecny w najnowszej czołówce "M jak miłość" - czy to możliwe, żeby na początku sezonu tak po prostu zniknął?

"M jak miłość". Koniec Argasińskiego? Rozwód z Patrycją zmieni wszystko 

Argasiński w "M jak miłość" to postać wyrazista i generalnie znienawidzona przez wszystkich. Ordynator z miejsca dał się poznać, jako podły i niesprawiedliwy szef, a z czasem "rozwinął skrzydła". Niewierny mąż Patrycji zupełnie oszalał z zazdrości, kiedy Patrycja znalazła miłość w ramionach Łukasza (Jakub Józefowicz). Ciąża Argasińskiej jeszcze bardziej skomplikowała sprawy - jej małżonek karmił ją w tym stanie psychotropami i zrobił z niej wariatkę. Ostatecznie miłość wygrała i przegrany Argasiński będzie miał w sądzie prawie łzy w oczach. Czy to oznacza koniec podłego ordynatora?

Brak pracy i żony to koniec Argasińskiego?

Następcą ordynatora w szpitalu w "M jak miłość" został Olek. Fakt ten niezmiernie ucieszył Anetę, która woli najgorsze trudy w pracy od zajmowania się własnym synem. Ta sytuacja stawia Argasińskiego w trudnej pozycji - bez pracy i żony, co on teraz będzie robił na ekranie?  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1672: Marysia okłamie Patrycję?! Argasińska odkryje, że Rogowska coś kręci - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1672: Ostatnia rozmowa Argasińskiego i Patrycji przed rozwodem. Znów spróbuje ją przekupić

Sprawy komplikuje fakt, że w najnowszej czołówce "M jak miłość" występuje cały ten miłosny trójkąt - Patrycja, Jerzy i Łukasz. Na razie nic nie wiadomo, aby ktokolwiek z nich miał zniknąć. Młodzi próbują ułożyć sobie życie w Grabinie z małym Jasiem, a Marta stanie się nowym wrogiem Argasińskiej. Ale co się stanie z byłym podłym ordynatorem?

Największa tajemnica "M jak miłość"

Można powiedzieć, że dalsze losy Argasińskiego w "M jak miłość" są jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic produkcji.  Są możliwe dwie opcje: albo faktycznie Strasburger powoli żegna się z serialem. Albo - jak sam mówił o swojej postaci aktor - "stary cwaniak" jeszcze pokaże wszystkim na co go stać! 

Nie przegap: M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

Najnowsze