M jak miłość, odcinek 1672: Marysia okłamie Patrycję?! Argasińska odkryje kłamstwo Rogowskiej

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1672: Marysia okłamie Patrycję?! Argasińska odkryje kłamstwo Rogowskiej

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1672: Marysia okłamie Patrycję?! Argasińska odkryje, że Rogowska coś kręci - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-26 20:43

W 1672 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 26.09.2022 o 20.55 w TVP2) odbędzie się rozprawa rozwodowa Patrycji (Alżbeta Lenska) i Jerzego (Karol Starsburger), ale Argasińska nie pozwoli Łukaszowi (Jakub Józefowicz) w niej uczestniczyć! Wojciechowski nie poradzi sobie z odrzuceniem, dlatego poprosi o pomoc Marysię (Małgorzata Pieńkowska). Oczywiście, Rogowska w 1672 odcinku „M jak miłość” zgodzi się spełnić jego prośbę, ale będzie musiała posunąć się do kłamstwa, aby nie dać Argasińskiej nic po sobie poznać. Jednak Patrycja odkryje oszustwo, a Marysia prawie zapadnie się pod ziemię!

"M jak miłość" odcinek 1672 - wtorek, 26.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1672 odcinku „M jak miłość” nastąpi długo wyczekiwana rozprawa rozwodowa Argasińskich. Oczywiście, Patrycja będzie panicznie bała się spotkania z mężem tyranem, który więził ją we własnym mieszkaniu, izolował od świata zewnętrznego, a także faszerował ją lekami, gdy była w ciąży z Łukaszem, ale nie da ukochanego nic po sobie poznać. Co więcej, nie zgodzi się nawet, aby towarzyszył jej w sądzie tylko poprosi go, aby w tym czasie zajął się Jasiem (Aleksander Cacko). Jednak w 1672 odcinku „M jak miłość” Łukasz nie pozwoli Patrycji samej stawić czoła Jerzemu, który będzie zdolny do wszystkiego, dlatego postanowi poprosić Marysię, aby to ona wybrała się z Argasińską do sądu, ale tak, żeby się niczego nie domyśliła. Oczywiście, Rogowska zgodzi się pomóc, ale nie wszystko potoczy się zgodnie z planem!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1672: Barbara wypędzi wyrodną siostrę Marzenki! Nie da się nabrać na nagłe nawrócenie Beaty

M jak miłość odcinek 1672 ZWIASTUN. Rozwód Patrycji i Argasińskiego. Łukasz będzie podejrzewał najgorsze!

Patrycja pojedzie na rozwód z Argasińskim z Marysią w 1672 odcinku „M jak miłość”!

W 1672 odcinku „M jak miłość” Marysia odwiedzi Patrycję w leśniczówce, z której chwilę wcześniej wyjdzie Marta (Dominika Ostałowska)! Wojciechowska tylko dołoży Argasińskiej zmartwień, zarzucając jej, że zniszczyła życie Łukasza, a także stanęła na drodze jego kariery, o czym Patrycja poinformuje Marysię. Rogowska jeszcze bardziej przerazi się zachowaniem siostry, a tym bardziej stanem Argasińskiej, co niejako będzie jej pomocne przy prośbie Łukasza! W 1672 odcinku „M jak miłość” Marysia zaproponuje Patrycji podwózkę do Warszawy, okłamując ją, że i tak miała wybrać się do Pawła (Rafał Mroczek). Oczywiście, w pierwszej chwili Argasińska nie wyczuje fałszu, dlatego zgodzi się zabrać z Marysią!

- Wiesz co, bo ja jadę do Warszawy odwiedzić Pawła. No, a ty też jedziesz do Warszawy, to może zabierzesz się ze mną? Będzie raźniej no i pojedziemy 1 samochodem – zaproponuje Marysia.

- No wiesz co, to w sumie nie jest zły pomysł. Jeżeli ci to nie przeszkadza, to… - uzna Patrycja, na co Rogowska zapewni, że to żaden problem.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1672: Okropne zachowanie Marty na kolacji u Mostowiaków! Marysia już nie pozna swojej siostry

Patrycja rozszyfruje kłamstwo Marysi w 1672 odcinku „M jak miłość”!

Chwilę później w 1672 odcinku „M jak miłość” Patrycja i Marysia będą już w drodze do sądu. Argasińska będzie bardzo wdzięczna Rogowskiej za pomoc i zapewni ją, że już dalej sobie poradzi, ale żona Artura (Robert Moskwa) postanowi spełnić prośbę Łukasza i nie zostawi Patrycji samej. Wówczas Argasińska domyśli się podstępu, a Rogowskiej zrobi się naprawdę głupio!

- Jak podjedziemy pod sąd to możesz mnie wyrzucić i pojechać do Pawła. Ja potem wrócę autobusem, poradzę sobie – zapewni ją Patrycja.

- Wiesz ja… pójdę z tobą. Zaczekam na ciebie na korytarzu – powie niepewnie Marysia.

- Ty w ogóle nie jedziesz do Pawła, co? Łukasz poprosił cię, abyś ze mną pojechała? – przejrzy ją, na co Marysia nerwowo zacznie się rozglądać.

Marysia w 1672 odcinku „M jak miłość” w końcu przyzna się do oszustwa, które rozbawi Patrycję! Oczywiście, Argasińska nie będzie na nią zła, a nawet ucieszy się z jej obecności, bo straszliwie będzie bała się rozprawy i starcia z mężem tyranem!

- Jesteś na mnie zła? – spyta po chwili.

- Nie, nie jestem zła. Nawet się cieszę, że ze mną jesteś. Ja po prostu nie chciałam, aby Łukasz się domyślił, zauważył, jak się stresuje tym rozwodem. A szczególnie spotkaniem z Jerzym – wyjaśni Argasińska.

Spójrz również: M jak miłość. Ostre starcie Patrycji i Kisielowej! Argasińska pokaże do czego jest zdolna – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Marysia okłamuje Patrycję w 1672 odcinku "M jak miłość" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze