M jak miłość, odcinek 1672: Okropne zachowanie Marty na kolacji u Mostowiaków! Marysia już nie pozna swojej siostry

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1672: Okropne zachowanie Marty na kolacji u Mostowiaków! Marysia już nie pozna swojej siostry

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1672: Okropne zachowanie Marty na kolacji u Mostowiaków! Marysia już nie pozna swojej siostry

2022-09-26 20:44

W 1672 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 26.09.2022 o godzinie 20.55 w TVP2) Marysia (Małgorzata Pieńkowska) ciągle nie będzie mogła dojść do siebie po ostatniej kolacji, na której poza Martą (Dominika Ostałowska) zjawili się Patrycja (Alżbeta Lenska), Łukasz (Jakub Józefowicz) i ich synek Jaś (Aleksander Cacko). Rogowska będzie zszokowana zachowaniem własnej siostry i jako pierwsza zauważy znaczącą niechęć Wojciechowskiej do Argasińskiej. W 1672 odcinku „M jak miłość” Artur (Robert Moskwa) zacznie tłumaczyć bratową, ale jego słowa w ogóle nie przekonają Marysi. Rogowska aż nie będzie mogła uwierzyć w zaskakującą przemianę siostry!

"M jak miłość" odcinek 1672 - wtorek, 26.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1672 odcinku „M jak miłość” u Mostowiaków odbędzie się rodzinna kolacja, w której poza domownikami udział wezmą również Marta, jak i Łukasz z Partycją i Jasiem. Oczywiście, rodzina wciąż będzie pomagać synowi Wojciechowskiej, który wyrwał Argasińską z piekła jej męża Jerzego (Karol Strasburger) i przywiózł do leśniczówki w Grabinie, aby mogli rozpocząć nowe wspólne życie ze swoim synkiem. Tym bardziej, że Łukasz będzie ciągle pracował na utrzymanie rodziny, a opieka nad malutkim Jasiem będzie spędzać Patrycji sen z powiek. W 1672 odcinku „M jak miłość” Rogowscy postanowią ich wyręczyć i zaproszą całą trójkę na kolację, na której zjawi się również matka Łukasza, jak i dawna przyjaciółka Patrycji, ale to wcale nie będzie udane spotkanie!

Patrz też: M jak miłość. Ostre starcie Patrycji i Kisielowej! Argasińska pokaże do czego jest zdolna – WIDEO

M jak miłość odcinek 1672 ZWIASTUN. Rozwód Patrycji i Argasińskiego. Łukasz będzie podejrzewał najgorsze!

Marta okropnie potraktuje Patrycję w obecności rodziny w 1672 odcinku „M jak miłość”!

W 1672 odcinku „M jak miłość” Marta nawet nie będzie próbowała ukryć swojej niechęci do Patrycji. Wojciechowska nie będzie mogła darować byłej przyjaciółce, że omotała jej syna i jeszcze bardziej skomplikowała mu jego i tak niełatwe życie, za które teraz także i ona ponosi cenę. Swoje niezadowolenie szczególnie zademonstruje na rodzinnej kolacji, co nie ujdzie uwadze Marysi.

- Dobrze, że Marta wczoraj do nas przyszła, ale ta atmosfera przy kolacji i to jak Marta zaczęła się zachowywać, jak przyszła Patrycja z Łukaszem. Zwróciłeś na to uwagę? – zwróci się do Artura.

Oczywiście, Artur w 1672 odcinku „M jak miłość” nie zauważy w zachowaniu Marty nic niepokojącego, gdyż uzna, że jego bratowa nigdy nie była specjalnie uczuciowa. Jednak Marysia będzie wiedziała swoje. Tym bardziej, że przez pomoc Patrycji wyczuje dystans siostry również w stosunku do samej siebie!

- Daj spokój, niczego nie zauważyłem – przyzna Artur.

- No tak, faceci no. To tak jak rozmawiać ze ślepym o kolorach. Nie no, ale nie zauważyłeś, jaki ona stworzyła dystans między sobą a Patrycją? Jak ze mną dziwnie rozmawiała? – Rogowska nie da za wygraną

- Marta po prostu nigdy nie była nadmiernie wylewna i to wszystko – uzna.

- Znam moją siostrę. Potrafię czytać między wierszami… Ona się na mnie obraziła – wywnioskuje, ale mąż spróbuje szybko wyprowadzić ją z błędu.

- No nie, przecież ona ci wczoraj jeszcze dziękowała z jakim zaangażowaniem pomagasz właśnie Patrycji i Łukaszowi – zauważy.

- Ale właśnie nie! Wczoraj to dziękowała mi za to, że się opiekuję Łukaszem i Jasiem, ale słowem nie wspomniała o Patrycji – postawi na swoim.

Zobacz także: M jak miłość. Łukasz straci Patrycję?! Po rozwodzie Argasińska zyska wielu adoratorów – WIDEO

Przypuszczenia Marysi wobec Marty okażą się prawdą w 1672 odcinku „M jak miłość”!

Niestety, w 1672 odcinku „M jak miłość” szybko okaże się, że Marysia wcale się nie pomyliła, bo Marta faktycznie zmieni swój stosunek do Patrycji. Wojciechowska nie pogodzi się z tym, że jej syn musiał poświęcić się całej rodzinie, a przy tym ucierpiała jego kariera, gdyż w Grabinie nie będzie miał żadnych perspektyw rozwoju, tylko wiecznie będzie chodził przemęczony. Marta będzie na tyle obłudna, że za plecami Łukasza będzie chciała wręczyć Patrycji pieniądze, ale oczywiście Argasińska ich nie przyjmie, a o całej przykrej sytuacji opowie Marysi. W 1672 odcinku „M jak miłość” Rogowska już nie pozna własnej siostry i poprosi Barbarę (Teresa Lipowska), aby przemówiła jej do rozsądku!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1675: Tadeusz pobity przez mafię! Stanie w obronie Jagody, ale nie będzie miał żadnych szans – WIDEO

Najnowsze