M jak miłość. Łukasz straci Patrycję?! Po rozwodzie Argasińska zyska wielu adoratorów – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Łukasz straci Patrycję?! Po rozwodzie Argasińska zyska wielu adoratorów – WIDEO

M jak miłość

M jak miłość. Łukasz straci Patrycję?! Po rozwodzie Argasińska zyska wielu adoratorów – WIDEO

2022-09-21 10:49

W 1672 odcinku „M jak miłość” Patrycja (Alżbeta Lenska) rozwiedzie się z Argasińskim (Karol Strasburger), ale na brak zainteresowania wcale nie będzie narzekać. Argasińska będzie miała u swojego boku ukochanego Łukasza (Jakub Józefowicz), ale nie tylko, gdyż atrakcyjną rozwódką zaczną interesować się inni mężczyźni. W kolejnych odcinkach „M jak miłość” do walki o serce Patrycji stanie dwóch poważnych kandydatów, w związku z czym Łukasz nie będzie mógł być niczego pewien. Szczególnie, że panowie tak łatwo nie odpuszczą i zaczną prześcigać się w swoich pomysłach, które wywołają na ustach Argasińskiej niemały uśmiech! Zobacz to koniecznie w WIDEO!

Nowe życie Patrycji po rozwodzie z Argasińskim w 1672 odcinku „M jak miłość”!

W 1672 odcinku „M jak miłość” Patrycja w końcu uwolni się od męża tyrana, który izolował ją od rodziny i przyjaciół, więził we własnym domu, a nawet faszerował lekami, gdy była w ciąży. Wszystko po to, aby ukarać ją za romans z Łukaszem, którego nieraz próbował nawet zabić. Na szczęście, koszmar Patrycji się skończył, a ukochany Łukasz uwolnił ją z piekła i wywiózł do Grabiny, gdzie zaczęli nowe wspólne życie z synkiem Jasiem (Aleksander Cacko). Początkowo Patrycji trudno było odnaleźć się w nowym miejscu, ale z pomocą i wsparciem Mostowiaków i Żaków udało jej się stanąć na nogi, a nawet znaleźć siłę, aby odejść od męża i definitywnie zakończyć ten etap. W 1672 odcinku „M jak miłość” rozwód Argasińskich stanie się faktem, ale na drodze Łukasza pojawi się kolejna dwójka rywali w walce o serce Patrycji!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1675: Tadeusz pobity przez mafię! Stanie w obronie Jagody, ale nie będzie miał żadnych szans – WIDEO

M jak miłość. Patrycja po rozwodzie z Argasińskim nie będzie szczęśliwa z Łukaszem? Podpadnie Marcie i narazi się Kisielowej!

Leon i Robert zaczną walczyć o rozwiedzioną Patrycję w nowym sezonie „M jak miłość”!

Po rozwodzie z Argasińskim w 1672 odcinku „M jak miłość” Patrycja stanie się zupełnie inną kobietą. Pewną siebie, silną, a do tego wciąż bardzo atrakcyjną, dzięki czemu zacznie przykuwać uwagę mężczyzn. Argasińska coraz bardziej zacznie podobać się Robertowi Żakowi (Krzysztof Tyniec), mężowi Zosi Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), znanego ze swojej słabości do pięknych kobiet, ale także i grabarzowi Leonowi (Dariusz Toczek), leczącemu złamane serce po Soni (Barbara Wypych)! Mężczyźni zaczną prześcigać się w swoich pomysłach zdobycia serca Patrycji, co coraz bardziej będzie działać Kisielowej na nerwy, a przyjaźń z Patrycją w „M jak miłość” skończy się w jednej chwili!

- Leon kochany, dziękuję, że pamiętałeś – ucieszy się Zosia na widok kwiatów, jednak to nie ona zostanie ich właścicielką.

- Ale to dla pani Patrycji – wyjaśni jej grabarz.

- Proszę – przekaże jej oburzona.

- Państwo Żakowie, czyli Robert i ja, byliśmy na każde zawołanie. Byśmy byli bardzo przejęci tym, że biedna kobieta trafiła pod nasze strzechy i wszystko byłoby dobrze, gdyby się nagle nie okazało, że Patrycja bardzo atrakcyjna poczuła się bardzo dobrze w tym nowym miejscu – mówi Małgorzata Rożniatowska w „Kulisach M jak miłość”.

- To jest wspaniała rzecz mieć takich adoratorów koło siebie. Trochę to bawi Patrycję, że ją komplementują jak każdą kobietę oczywiście powoduje, że się uśmiecha – cieszy się Alżbeta Lenska w „Kulisach M jak miłość”.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1672: Koszmar Tadeusza powróci! Wspólniczka Jagody nie będzie miała skrupułów – WIDEO, ZDJĘCIA

Kogo wybierze Patrycja w nowym sezonie „M jak miłość”?!

Oczywiście, Patrycja bardzo doceni starania Roberta i Leona w kolejnych odcinkach „M jak miłość”, ale nie wpłyną one na jej związek z Łukaszem, który pozostanie niezagrożony! Argasińska wybierze Łukasza, a wspólnie z nim i synem Jasiem rozpoczną nowe życie w Grabinie i już nikt ani nic nie zdoła zniszczyć ich szczęścia!

- Na pewno, można powiedzieć, że zaczynamy nowy rozdział – przekonuje Jakub Józefowicz w „Kulisach M jak miłość”.

- Patrycja jest dumna z siebie i z Łukasza, że razem przetrwają, razem dadzą radę, wierzy w nich i w Łukasza i w siebie i w Jasia. To jest taka siła, którą ma w sobie. Wystarczy tylko cieszyć się każdym dniem. To jest niesamowite, że mogli to, dzięki sobie odkryć – podsumowuje Alżbeta Lenska w „Kulisach M jak miłość”.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1674: Syn Franki przyjedzie do Polski! Będzie błagała Pawła o pomoc, żeby zobaczyć w końcu dziecko - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ starania Roberta i Leona o Patrycję w "M jak miłość" >>>

Najnowsze