M jak miłość. Ostre starcie Patrycji i Kisielowej! Argasińska pokaże do czego jest zdolna – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ostre starcie Patrycji i Kisielowej! Argasińska pokaże do czego jest zdolna – WIDEO

M jak miłość

M jak miłość. Ostre starcie Patrycji i Kisielowej! Argasińska pokaże do czego jest zdolna – WIDEO

2022-09-21 12:15

Przyjaźń Patrycji (Alżbeta Lenska) i Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) w „M jak miłość” nie potrwa długo! Rozwiedziona Argasińska stanie się łakomym kąskiem dla Roberta Żaka (Krzysztof Tyniec), jak i grabarza Leona (Dariusz Toczek), przez co Zosia zejdzie na dalszy plan, a wszystko będzie rozgrywać się na jej oczach. Oczywiście, w kolejnych odcinkach „M jak miłość” Kisielowa nie pogodzi się z takim obrotem spraw i wypowie Patrycji prawdziwą wojnę. Jednak nie będzie się spodziewać, że tym razem trafiła na bardzo godną przeciwniczkę, bo wyzwolona Argasińska pokaże swoje pazurki! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO!

Walka Leona i Roberta o rozwiedzioną Patrycję w nowym sezonie „M jak miłość”!

W 1672 odcinku „M jak miłość” Patrycja zmieni się nie do poznania. Argasińska zyska na pewności siebie, dzięki czemu wreszcie znajdzie w sobie siłę, aby rozwieść się z mężem tyranem (Karol Strasburger). Silna, wyzwolona, a do tego piękna Patrycja tuż po rozwodzie skupi na sobie uwagę nie tylko Łukasza (Jakub Józefowicz), ale również Roberta i Leona, którzy będą robić wszystko, aby jej się przypodobać! Żak zacznie obsypywać ją komplementami, a na dodatek będzie pomagał jej przy synku Jasiu (Aleksander Cacko), z kolei grabarz zacznie obdarowywać kwiatami. W kolejnych odcinkach „M jak miłość” Robert i Leon rozpoczną walkę o Patrycję, a wszystko rozegra się na oczach Kisielowej, która poczuje się odepchnięta i urażona.  

- Leon kochany, dziękuję, że pamiętałeś – wzruszy się Zosia na widok kwiatów.  

- Ale to dla pani Patrycji – wytłumaczy grabarz, po czym wzburzona Kisielowa przekaże bukiet Argasińskiej.

Patrz też: M jak miłość. Łukasz straci Patrycję?! Po rozwodzie Argasińska zyska wielu adoratorów – WIDEO

M jak miłość. Patrycja po rozwodzie z Argasińskim nie będzie szczęśliwa z Łukaszem? Podpadnie Marcie i narazi się Kisielowej!

Koniec przyjaźni Patrycji i Kisielowej w nowym sezonie „M jak miłość”!

Jak pokazały „Kulisy M jak miłość” Kisielowa nie będzie mogła pogodzić się z odrzuceniem. Tym bardziej, że sama przyjęła biedną Argasińską pod swoje skrzydła, otoczyła opieką, a teraz ona za okazaną pomoc odwdzięczyła się kradzieżą męża! Oczywiście, Zosia tak tego nie zostawi i postanowi się na niej odegrać!

- Państwo Żakowie, czyli Robert i ja, byliśmy na każde zawołanie. Byśmy byli bardzo przejęci tym, że biedna kobieta trafiła pod nasze strzechy i wszystko byłoby dobrze, gdyby się nagle nie okazało, że Patrycja bardzo atrakcyjna poczuła się bardzo dobrze w tym nowym miejscu…  Zosia Kisielowa jest czujna, zwarta i gotowa i bardzo obserwuje Patrycję i jej zachowanie – zapowiada Małgorzata Rożniatowska w „Kulisach M jak miłość”.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1675: Tadeusz pobity przez mafię! Stanie w obronie Jagody, ale nie będzie miał żadnych szans – WIDEO

Wojna Patrycji i Kisielowej o mężczyznę w nowym sezonie „M jak miłość”!

W kolejnych odcinkach „M jak miłość” Zosia zmieni taktykę wobec Patrycji, a wszystkie uprzejmości pójdą w niepamięć! Kisielowa wypowie Argasińskiej otwartą wojnę i będzie bardzo pewna swego, ale mocno się rozczaruje, gdyż trafi na bardzo godną przeciwniczkę, która jeszcze jej pokaże na co ją stać!

- Załóż coś na siebie. W pewnym wieku nie przystoi już tak się nosić – doradzi jej Kisielowa.

- Każdy ma tyle lat na ile się czuje – skwituje Patrycja.

- Patrycja wraz z Kisielową potrafi lekko tupnąć nogą, ale to tylko dlatego, żeby już bardziej pani Kisielowa nie wchodziła. Natomiast naprawdę na wiele jej pozwala – tłumaczy Alżbeta Lenska w „Kulisach M jak miłość”.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1672: Koszmar Tadeusza powróci! Wspólniczka Jagody nie będzie miała skrupułów – WIDEO, ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ spięcie Patrycji i Kisielowej w "M jak miłość" >>>

Najnowsze