M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie przykra rzeczywistość - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie przykra rzeczywistość - WIDEO

M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie ich przykra rzeczywistość - WIDEO

2022-03-30 21:56

Kasia (Paulina Lasota) i Karski (Krzysztof Kwiatkowski) z "M jak miłość" poznali się przypadkiem, ale szybko stworzyli związek i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Niestety okaże się, że pozory mogą mylić, a między lekarką i detektywem nie będzie zawsze tak kolorowo. W kulisach "M jak miłość" wychodzą na jaw nowe fakty o związku Kasi i Jakuba. Okazuj się, że jeszcze wiele o sobie nie wiedzą, a po chwilach szczęścia i beztroski, przyjdzie zderzyć się z ponurą rzeczywistością. Para zobaczy, że życie to nie tylko czułe słówka, a w dniach codziennych przestanie być tak miło. Rozstaną się? Zobacz WIDEO z tych scen.

Koniec Kasi i Jakuba Karskiego w "M jak miłość". Dopadnie ich okrutna rzeczywistość 

Kasia i Karski z "M jak miłość" poznali się przypadkiem, a zakochali się od pierwszego wejrzenia. Przypomnijmy, że Jakub poszedł do kliniki Argasińskiego (Karol Strasburger) i zupełnie przypadkiem spotkał Kasię, z którą utknął w windzie. Na początku było niezręcznie, ale już po chwili para rozmawiała jak najlepsi przyjaciele. Kiedy drzwi windy zostały otwarte, oboje żałowali, że nie mają dla siebie więcej czasu. Martwili się, że więcej się nie spotkają, ale los zetknął ich ponownie.

- Jakub poszukiwał osoby, która go zrozumie i będzie wspierająca i taką osobę w postaci Kasi znalazł - mówi Krzysztof Kwiatkowski w kulisach "M jak miłość" i faktycznie, trzeba przyznać, że Karski i lekarka bardzo ładnie ze sobą wyglądają i wydaje się, że miłość kwitnie. Niestety na ich drodze czeka sporo problemów, a życie nie będzie sielanką.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1652: Makabryczny wypadek Franki! Samochód, w którym będzie żona Pawła zmiażdży ciężarówka - ZDJĘCIA

W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Kasia i Jakub odczują, że życie to nie tylko te piękne momenty. Zrozumieją, że wiecznie nie będzie kolorowo i w końcu przyjdą problemy. 

- To jest jeszcze świeża relacja, oby jeszcze długo motyle w brzuchu trzebiotały, ale na pewno po pewnym czasie rutyna, nuda dopada każdy związek. To nie będzie już tylko chemia, która działa automatycznie i te osoby ciągnie do siebie i myślą o sobie, nie mogą spać, nie mogą pracować - tłumaczy Paulina Lasota, czyli Kasia z "M jak miłość' i to daje dowód na to, że u Kasi i Karskiego coś się zepsuje. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1654: Serce Budzyńskiego po zdradzie nie wytrzyma! Rogowski będzie musiał go ratować

Niebawem w "M jak miłość" związek Kasi i Jakuba przejdzie pierwsze kryzysy, a sielanka zniknie. - Przychodzi ta rzeczywistość, ta proza życia i pytanie jak sobie radzić w tych kwestiach - pozostawia otwarte pytanie Krzysztof Kwiatkowski w kulisach "M jak miłość". Prawda będzie taka, że Kasię i Jakuba czekają problemy, głównie w związku z zachowaniem Arka Karnowskiego (Mikołaj Bartosiewicz), który zacznie uprzykrzać życie Stawskiej. Dojdzie do konfrontacji detektywa i lekarza, a Jakub nie pozwoli, by ktoś krzywdził jego dziewczynę. Kasia i Jakub przetrwają problemy? To wyjaśni się w kolejnych odcinkach. 

M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie przykra rzeczywistość
Najnowsze