M jak miłość

M jak miłość. Julia i Sylwia mają odejść z serialu! Decyzja fanów nie pozostawia wątpliwości

Fani "M jak miłość" po raz kolejny dali wyraz temu, jak bardzo nienawidzą Julii (Marta Chodorowska) i jej nieodłącznej przyjaciółki Sylwii (Hanna Turnau). Malicka dała się poznać z jak najgorszej strony - bez żadnych zahamowań spróbowała rozbić małżeństwo Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Była bliska "sukcesu", ale straciła dziecko, które według jej słów miało być owocem jednej nocy z Budzyńskim na konferencji we Wrocławiu i teraz przeżywa wielkie dramaty. Sylwia z kolei tylko "dolewa oliwy do ognia" i stara się pognębić Andrzeja i Magdę. Fani "M jak miłość" naprawdę nie chcą już na to patrzeć! Sprawdź szczegóły.

M jak miłość. Julia i Sylwia muszą odejść. Fani nie chcą ich już oglądać

Afera w "M jak miłość" ze zdradą Andrzeja z Julią jest jednym z najgorętszych wątków w historii serialu. I wcale nie dlatego, że oglądaliśmy w ich wykonaniu jakiś gorący seks i wybuch namiętności, tylko z powodu niewyobrażalnego cierpienia Magdy. Państwo Budzyńscy są uważani za parę idealną i naprawdę nikt z widzów nie życzył sobie oglądać zdrad i nieślubnych ciąż w tym związku.  Ale stało się, Andrzej za dużo wypił i do dziś nie pamięta, ani jak się znalazł w hotelowym łóżku Julii, ani czy w ogóle uprawiał z nią seks.  

Kiedy w "M jak miłość" wybuchła afera z ciążą Malickiej wszyscy zastanawiali się, czyje to dziecko. Julia była wtedy i być może nadal jest mężatką, ale uparła się, że "szczęśliwym tatusiem" jest jej rzekomy kochanek Andrzej. Ta sprawa nigdy nie została wyjaśniona i tak już zostanie, bo po napadzie w parku, Malicka straciła ciążę. 

Jednak Julia w "M jak miłość" nie ma zamiaru nigdzie wyjechać i zacząć sobie układać życie z dala od Budzyńskich. Wręcz przeciwnie - kancelarię przeniosła do biurowca, gdzie pracuje Budzyński i jego ekipa. Stać ją także na pijane rajdy do siedliska, gdzie próbuje dręczyć Magdę. Fani nie rozumieją tego, co się dzieje, po co tak długo to trwa i życzą sobie, aby ta pani wraz ze swoją przyjaciółką, po prostu zniknęła. 

Kiedy zapytaliśmy na profilu superseriale.se.pl na portalu Facebook, kogo widzowie "M jak miłość" nie chcą już oglądać w serialu odpowiedź była jednogłośna! Ponad 300 osób wyraziło opinię: -  Julia i Sylwia! Jeden z fanów nie chce oglądać już dłużej Lilki, a inny Izy. Poza tym ten tłum głosuje: "zabrać Julię i Sylwię z naszego serialu". 

Tym czasem nic nie zapowiada, aby to życzenie miało się spełnić. Chodorowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z planu "M jak miłość", pod którym jasno dala znać, że jeszcze trochę namiesza. 

Pracująca sobota ? Julia wychodzi z cienia ? - napisała aktorka. 

- Mam nadzieję że dadzą Julii jakiś lepszy wątek niż męczenie Budzynskich ? - skomentowali fani Chodorowskiej. 

- Jest Pani dobrą aktorką tylko scenariusz kiepski...

A jakie jest Twoje zdanie w tej sprawie? Julia i Sylwia powinny zniknąć z "M jak miłość"? A może warto napisać dla nich w scenariuszu jaką wielką przemianę, po której z podłych kobiet staną się słodkimi aniołkami? Daj znać w sondzie na końcu testu pod WIDEO.  

Zobacz też: M jak miłość. Nadia zostanie córką Budzyńskich! Magda i Andrzej nie odnajdą rodziców dziewczynki z Ukrainy

M jak miłość odcinek 1708 ZWIASTUN. Wypadek Andrzeja na Ukrainie! Kamil dostanie straszne wieści o Budzyńskim
Sonda
Co powinno stać się Julią i Sylwią w "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze