M jak miłość

M jak miłość. Jakub odkryje, co tak naprawdę łączy Kasię z Justyną! Nie będzie zadowolony – ZDJĘCIA, WIDEO

Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) z "M jak miłość" zdradza, co tak naprawdę łączy jego żonę Kasię (Paulina Lasota) z kryminalistką Justyną (Magdalena Wieczorek)! Siostry połączy testament ciotki Mileny Stawskiej (Ewa Kania), która zostawi im do wykonania pewną ważną dla siebie misję. Karski nie będzie z tego wszystkiego zadowolony! O co chodzi Kubie z "M jak miłość"? Dlaczego nie spodoba mu się nowa zażyłość Kasi z Justyną? Sprawdź, co powiedzieli aktorzy w "Kulisach M jak miłość" w WIDEO i zobacz to w GALERII ZDJĘĆ!

Relacja Kasi i Justyny w "M jak miłość" przybierze nieoczekiwany obrót

Justyna w "M jak miłość" pojawiła się w życiu Karskiego, bo zaczęła go nachodzić w agencji detektywistycznej. Siostra Kasi zalała go falą rozpaczy z powodu zniszczonych relacji z jego ukochaną. Kasia wściekła się wtedy, że Jakub w ogóle z Justyną rozmawiał. Okazało się, że jej siostra to narkomanka i złodziejka, która doprowadziła do śmierci ich mamy, a teraz dręczyła ciotkę. Ale to wszystko się zmieni!

Kilka miesięcy temu w "M jak miłość" Justyna w końcu trafiła za kratki za kradzież i podrobienie recept swojej siostry. Kasia zaczęła wtedy odwiedzać ją w więzieniu, bo okazało się, że skazana jest w ciąży. Ostatecznie siostry zaczęły ze sobą rozmawiać, a po wyroku sądu, który skazał Justynę, ale odroczył wykonanie kary dwóch lat więzienia do czasu porodu, zamieszali w trójkę, razem z Jakubem. Okazuje się, że jednak wynikną z tego powodu pewne problemy.  

Po śmierci ciotki Stawskiej sporo się zmieni w życiu sióstr. Już po pogrzebie w 1784 odcinku "M jak miłość" Kasia z Justyną odbiorą od notariusza jej testament i ostatnią wolę. Okaże się, że dostaną do wykonania pewną misję, która je zjednoczy. Przy tej okazji Jakub zauważy coś bardzo ważnego. 

- Paradoksalnie Kasia i Justyna, chociaż tak od siebie różne, są bardzo, bardzo do siebie podobne - zdradził Kwiatkowski w "Kulisach serialu M jak miłość". - W tym jak bardzo dążą do wyznaczonych celów, jak bardzo są uparte - wyjaśnił aktor. 

- List pozostawiony przez ciocię na pewno zbliży do siebie Kasię i Justynę - ujawniła. - Będą musiały wykonać misję, którą im powierzyła. 

- Tyle lat pisała te listy i żadnego nie wysłała - zauważy Kasia w 1787 odcinku "M jak miłość". 

- I może tak należy to zostawić - skomentuje sprawę Jakub.  

- Kuba ma dość sceptyczne podejście do pomysłu, żeby siostry odnalazły miłość ich ciotki - mówił Kwiatkowski w "Kulisach serialu M jak miłość". - To jest zapomniana historia, nie ma sensu tego znowu odgrzebywać! Jednak dziewczyny są nieprzejednane. 

M jak miłość. Cudowna niespodzianka Kamy dla dzieci Marcina. Zgodzi się na każdy układ!
Listen on Spreaker.
Najnowsze