M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1789: Magda dostanie list miłosny od Dimy! Będą dalsze konsekwencje - ZDJĘCIA

W 1789 odcinku "M jak miłość" Dima (Michaił Pszeniczny) nie odpuści i wyśle do Magdy (Anna Mucha) list miłosny! Kiedy Budzyńska go przeczyta będzie musiała zareagować. Andrzej (Krystian Wieczorek) przypadkiem znajdzie list i wtedy pozna całą prawdę na temat namiętnych uczuć Dimy do jego żony Magdy. Jaka będzie reakcja Budzyńskiej na pełen uniesień list ojca Nadii (Mira Fareniuk)? Sprawdź szczegóły, będzie się działo! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1789 - wtorek, 12.03.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1789 odcinku "M jak miłość" Dima nie odpuści i spróbuje zawalczyć o Magdę! Z powodu swoich uczuć ojciec Nadii wróci na Ukrainę, ale nie zapomni o żonie Andrzeja. Nawet wojenna zawierucha nie wywieje mu z głowy urody i cudownego charakteru Magdy. W związku z tym Dima napisze do Budzyńskiej pełen uniesień listo miłosny. A ona go przeczyta!

Podczas pobytu Dimy w siedlisku w "M jak miłość" widać było, jak Ukrainiec zakochuje się w Magdzie z minuty na minutę. Widzowie zaczęli nawet podejrzewać, że i żona Andrzeja zainteresuje się rozbawiającym ją przystojniakiem ze Wschodu. Ale ostatecznie Magda wybierze męża, a Dima pożegna się i wyjedzie. No, ale to niczego nie zmieni!

Kiedy Magda w 1789 odcinku "M jak miłość" dostanie list i go przeczyta będzie mocno zaniepokojona słowami Dimy. Z jednej strony to piękne, że ktoś ją tak kocha, ale z drugiej to bardzo nie fair wobec Andrzeja. A ona kocha tylko męża!

Co gorsze Andrzej w 1789 odcinku "M jak miłość" znajdzie list miłosny Dimy do jego żony! Budzyńska będzie zmuszona podjąć decyzję, jak postąpić w tej niecodziennej sytuacji.

Zdradzamy: Magda w 1789 odcinku "M jak miłość" zaproponuje Dimie, aby zostali przyjaciółmi i nigdy więcej nie wracali do treści listu. Tylko czy zakochany Ukrainiec jej posłucha? 

M jak miłość. Dima zobaczy w Magdzie zmarłą żonę Olenę! Zrobi się niebezpiecznie
Listen on Spreaker.
Najnowsze