M jak miłość

M jak miłość. Iza straci rozum! Rozbiła rodzinę, a teraz doprowadzi do tego, że to Radek będzie ojcem dzieci Marcina - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-14 14:00

Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" zrobi wszystko, żeby Marcin (Mikołaj Roznerski) ją znienawidził zanim rozwód Chodakowskich stanie się faktem! Odeszła do Radka (Philippe Tłokiński), rozbiła szczęśliwą rodzinę, nie zważając na to jak krzywdzi własne dzieci, a teraz posunie się do tego, że zrobić z kochanka nowego ojca Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska). Zachowanie Izy w "M jak miłość" można tłumaczyć tylko jedno - straci rozum i przestanie myśleć o tym, co jest dobre dla dzieci. Do tego niewierna, zakłamana Iza wymusi na Marcinie, żeby udawał przyjaciela jej kochanka. Jak to się skończy? Zobacz WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość" i sprawdź co powiedziała Adriana Kalska.

Czy Iza i Radek w "M jak miłość" odbiorą Marcinowi dzieci?

Od rozwodu Izy i Marcina w "M jak miłość" nie będzie już odwrotu, co zgodnie potwierdzają Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w ostatnich "Kulisach serialu", które zobaczycie w WIDEO poniżej. Rozprawa rozwodowa Chodakowskich rozegra się najpewniej w październiku.

Już w 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin dostanie list z sądu o terminie rozwodu. Na dodatek Iza odwiedzi go i przekaże, że także dostała pismo z terminem rozprawy i zwróci się do męża, którego zdradziła z niedorzeczną prośbą! Poprosi Marcina, aby pomógł ich dzieciom zaakceptować Radka jako jej partnera. Bo Szymek i Maja znienawidzą kochanka Izy ze wszystkich sił, nie będą chciały nawet słyszeć o tym, by Radek był częścią ich rodziny.

Adriana Kalska, która w styczniu 2022 roku ogłosiła, że rozstała się z Mikołajem Roznerskim, lada moment rozwiedzie się z nim też w "M jak miłość". Tym samym aktorzy, którzy nie są już razem prywatnie, nie będą musieli grać kochającej się pary, szczęśliwego małżeństwa. Jednak scenarzyści serialu wymyślili dla Izy niewdzięczną rolę niewiernej żony, zakłamanej, wyrodnej matki, która na siłę chce stworzyć dla dzieci nową rodzinę z kochankiem.

- Rozwód to jest zawsze ciężka sytuacja dla dwóch stron. Iza czuje się bardziej winna w tym wszystkim. Wiadomo, że Marcinowi jest ciężko. W końcu jego partnerka odeszła do innego mężczyzny. Minie sporo czasu zanim oswoi się z tym, że jego dzieci będzie wychowywał obcy facet, który zabrał mu żonę - powiedziała Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość", nie próbując nawet usprawiedliwiać Izy.

Czy to oznacza, że Iza i Radek w "M jak miłość" odbiorą Marcinowi dzieci, czy to kochanek Chodakowskiej będzie teraz ojcem Szymka i Mai? Na pewno Marcin do tego nie dopuści, ale ze względu na dzieci postara się udawać, że nic nie ma do Radka, że rozwód z Izą to najnormalniejsza rzecz na świecie. Tylko czy Szymek i Maja dadzą się nabrać? Czy uwierzą w sympatię ojca do kochanka matki? To się okaże w kolejnych odcinkach "M jak miłość" jesienią.

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze