M jak miłość. Intrygująca pasja Alżbety Lenskiej. Serialowa Patrycja bawi się jak nigdy – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Intrygująca pasja Alżbety Lenskiej. Serialowa Patrycja bawi się jak nigdy – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Intrygująca pasja Alżbety Lenskiej. Serialowa Patrycja bawi się jak nigdy – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-07-28 11:24

Gwiazda "M jak miłość" odkryła nową pasję! Alżbeta Lenska wypoczywa, ma przerwę od pracy na planie serialu i korzysta z życia. Podzieliła się z fanami nowym hobby i przyznała, że nie wpadła na ten pomysł sama! Gdyby nie jedna osoba, w ogóle nie zdecydowałaby się na takie wyzwanie. Patrycja z "M jak miłość" długo była zastraszana przez Jerzego (Karol Strasburger) , ale w końcu znalazła odwagę i z pomocą Łukasza (Jakub Józefowicz) uwolniła się od Argasińskiego. Prywatnie Lenska też odważyła się zaszaleć. Sprawdź ZDJĘCIA.

Gwiazda "M jak miłość" odważyła się na śmiały krok

Alżbeta Lenska sama przyznała, że nikt nie spodziewał się aż takiego rozwinięcia jej postaci w "M jak miłość". Widzowie pokochali wątek miłości Patrycji i Łukasza oraz mącenie podłego Jerzego. Prywatnie aktorka skupia się również na rozwoju muzycznym i próbuje swoich sił jako piosenkarka. Teraz Lenska udała się na zasłużone wakacje i nie pojawia się na planie "M jak miłość", ponieważ trwa przerwa wakacyjna od nagrywania kolejnych odcinków. Aktorka zdecydowała się spróbować czegoś nowego i zaszaleć. Postawiła na jazdę konno w plenerze, nad morzem. Zachwycona przyznaje, że zrobiła to tylko dlatego, że ktoś ją namówił.

Dzięki wspieraniu pasji mojej ukochanej Zosi okazuje się, że i ja mogłam przeżyć coś niesamowitego?Może nie galopowałam jak moja cudna koniara i moje tempo było raczej slow-motion, ale spacer przy zachodzie słońca na plaży na koniu Margaritta zostaje i tak dopisany do listy moich magicznych wspomnień?Dzięki Zośku za dzielenie się ze mną tymi pięknymi chwilami?Mam nadzieję, że będzie ich jeszcze wiele? - napisała Alżbeta Lenska pod postem, gdzie pokazuje jazdę konno. 

Sprawdź też: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

Patrycja i Łukasz z "M jak miłość", co dalej z ich miłością?

Co wydarzy się u Patrycji i Łukasza w "M jak miłość" po wakacjach 2022? Zanim Lenska wyjechała na urlop, nagrała sporo odcinków "do przodu" i relacjonowała wizyty na planie serialu. Wiadomo już, że Argasińska i Łukasz będą nadal uczyć się opieki nad małym Jasiem (Aleksander Cacko), który przyszedł na świat w Grabinie. Wojciechowski ma w tym większe doświadczenie niż partnerka, bo przecież zajmował się Natalką (Nina Dałek), córką, którą ma z Katią (Joanna Jarmołowicz). Argasińska miła i może mieć trudności z opieką nad synkiem, a Jerzy tak łatwo nie odpuści i przyjdzie do rozmów o rozwodzie.

Patrycja w nowych odcinkach "M jak miłość" popadnie w konflikt z Martą (Dominika Ostałowska), chociaż ona jako jedna z nielicznych osób, martwiła się o Argasińską i starała się pomóc jej w ucieczce od Jerzego. Kłótnia prawdopodobnie powstanie o to, że Wojciechowska zacznie się wtrącać w życie syna i koleżanki. Jaka będzie prawda? Tego dowiemy się niebawem, z kolejnych odcinków "M  jak miłość" po wakacjach 2022.

Przeczytaj: M jak miłość. Katia wróci w nowym sezonie? Była Łukasza zagra z Małgorzatą Pieczyńską, matką Chodakowskich - ZDJĘCIA

M jak miłość. Intrygująca pasja Alżbety Lenskiej. Serialowa Patrycja bawi się jak nigdy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze