M jak miłość

M jak miłość. Grali dzieci, a teraz są dorośli! Te gwiazdy wychowały się na planie - ZDJĘCIA

2023-06-12 16:09

Oni grali w „M jak miłość” dzieciaki, a teraz to dorosłe osoby! Tak zmienili się serialowi Mateusz (Krystian Domagała), Basia (Gabriela Raczyńska), Natalka (Marcjanna Lelek) czy Ula (Iga Krefft). Zagorzali fani „M jak miłość” na pewno pamiętają czasy, kiedy dzieciaki z serialu były jeszcze niewinne i urocze. Z biegiem czasu wszyscy dojrzali, zmienili się, wydorośleli. Wyglądają zupełnie inaczej niż lata temu. Jak kiedyś prezentowały się gwiazdy „M jak miłość” jako dzieci? Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Dzieciaki z „M jak miłość” są już dorosłe

Tacy aktorzy jak Krystian Domagała czy Gabriela Raczyńska dorastali na planie serialu i biorą w nim udział do dziś. Syn Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) Mostowiaków pojawił się w „M jak miłość” jako dzidziuś, a teraz to dorosły mężczyzna! Jego przemianę (i nie tylko) przedstawiamy w galerii zdjęć poniżej! 

Chociaż Krystian Domagała aktualnie nie bierze udziału w kręceniu kolejnych odcinków „M jak miłość”, trudno zapomnieć o jego ogromnej roli w hicie TVP2. W minionym sezonie narobiło się wokół niego zamieszanie w związku z aferą wokół Lilki (Monika Mielnicka). To właśnie była żona przysporzyła mu kłopotów, po których postanowił znów wyjechać z Grabiny. Widzowie „M jak miłość” mogą pamiętać Mateusza z pierwszych odcinków serialu, kiedy był jeszcze malutkim dzieckiem. Jedynym biologicznym synem Hanki i Marka. W przeciągu wielu lat gry w serialu, Mostowiaka spotkało wiele pięknych, ale też okrutnych przeżyć. Zdążył wydorośleć, zdać maturę, ożenić się i rozwieść! Póki co, bohater Krystiana Domagały przebywa poza Grabiną po niebezpiecznym starciu z kochankiem byłej żony w bistro. 

Basia jako słodka i niewinna córeczka Pawła Zduńskiego 

Gabriela Raczyńska także występuje w „M jak miłość” od lat, a widzowie na pewno kojarzą jej wizerunek jako dziecko. Słodka blondyneczka skradła serce Pawła (Rafał Mroczek), który co prawda nie jest jej biologicznym tatą, ale tak się czuje. Nadal sprawuje nad nią opiekę, chociaż w minionym sezonie „M jak miłość” Basia skończyła już 18 lat! Po słodkim warkoczyku i blond włoskach nie ma już śladu, a serialowa Basia woli teraz nieco odważniejszy styl. Na przestrzeni lat dojrzała, zamieszkała w mieszkaniu obok Zduńskiego i Franki (Dominika Kachlik) i szczęśliwie zakochała się w Jaśku (Stanisław Dusza). Basia na pewno pojawi się w „M jak miłość” po wakacjach 2023.

Natalka i Ula z "M jak miłość" wychowały się na planie

Podobnie jest z Natalką i Ulą, przybranymi córkami Hanki i Marka. Obie grały w serialu jako małe dzieci, dorastały na planie, ale Marcjanna Lelek już od dłuższego czasu nie pojawia się w "M jak miłość". Jej postać wyjechała za granicę do Australii, podobnie jak zadziało się to w minionym sezonie z Ulą. Iga Krefft nie wystąpi w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, chociaż aktorka nie udzieliła konkretnej informacji, co do podjęcia decyzji odejścia z hitu TVP2. Możliwe, że w przyszłości któraś z aktorek postanowi wrócić do swojej roli w "M jak miłość". 

Innymi małymi gwiazdami, które są już dorosłe lub wyrosły na nastolatków, są m.in. Julia Wróblewska, która wcielała się w postać Zosi czy Feliks Matecki, serialowy Wojtuś. Julia ma już 24 lata, za to Feliks 15. Oboje nie występują już w hicie TVP2. Maciek z "M jak miłość", to serialowy syn Magdy (Anna Mucha), ale on bierze udział w kolejnych nagraniach do serialu, łącząc życie aktora z codziennymi obowiązkami i także dojrzewa na oczach widzów. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze