M jak miłość

M jak miłość. Dominika Kachlik nie może zdradzić czy Franka umrze. Pokazała kulisy sceny jak została postrzelona - ZDJĘCIA

2023-01-03 13:49

Dominika Kachlik zginie jako Franka z "M jak miłość"? Mrożące krew w żyłach sceny ze strzelaniną w 1697 odcinku "M jak miłość", podczas której Franka zostanie ciężko ranna, będą miały swój ciąg dalszy. Niestety dramatyczny dla bohaterki granej przez Kachlik. Emocje sięgną zenitu, a fani serialu prześcigają się w domysłach czy Franka przeżyje, czy umrze, a Paweł (Rafał Mroczek) straci kolejną żonę. Dlatego zasypują aktorkę z "M jak miłość" pytaniami o dalsze losy Franki. Sama Kachlik błaga o litość - produkcja zabroniła jej zdradzić co będzie dalej z Franką. Mamy ZDJĘCIA z serialu, które rozwiewają wątpliwości.

Czy Franka w "M jak miłość" przeżyje postrzał? Czy będzie śmierć Franki w "M jak miłość"?

Dominika Kachlik odejdzie z "M jak miłość", a Franka umrze po postrzale w ramionach Pawła w 1697 odcinku serialu? Strzelanina w bistro będzie miała dramatyczny finał dla Zduńskich. Franka zasłoni Pawła własnym ciałem i przyjmie na siebie kulę, którą z pistoletu wystrzeli kochanek Lilki (Monika Mielnicka), okrutny sadysta Ethan (Paweł Roman). Ostatnie sceny 1697 odcinka "M jak miłość" pozostawią widzów w niepewności i nie dadzą odpowiedzi na pytanie czy Franka przeżyje.

Przed emisją tragicznego 1697 odcinka "M jak miłość" we wtorek, 3.01.2022, Dominika Kachlik na swoim profilu na Instagramie jeszcze podkręca emocje wokół wątku postrzału Franki, walki o życie żony Pawła, która z miłości do Zduńskiego będzie gotowa nawet zginąć. Fani zasypują Kachlik pytaniami jaki będzie ciąg dalszy strzelaniny, co dalej czeka ranną Frankę.

"Ludzie kochani, przecież nie napiszę Wam czy moja postać dziś umrze. Oglądajcie" - zastrzegła aktorka. Przy okazji pokazała jak nagrywano scenę z postrzeloną Franką, jak sztuczna krew i rana pojawiły się na jej ciele. Ponieważ produkcja "M jak miłość" zabroniła Kachlik ujawniać dalsze losy Franki, to ona sama niewiele może zdradzić.

Ale zdjęcia z planu "M jak miłość" z kolejnych odcinków wskazują, że Franka przeżyje. W naszej GALERII zobaczycie ujęcia z kolejnych odcinków "M jak miłość", na których widać, że żona Pawła wyjdzie ze szpitala. Huczne powitanie Franki po powrocie do bistro nastąpi w 1702 odcinku "M jak miłość", ale na zdjęciach możecie je zobaczyć już teraz.

M jak miłość odcinek 1697 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie ją w bistro! Ethan strzeli do Pawła, ale Franka zasłoni go własnym ciałem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze