M jak miłość. Damian zmieni się w psychola! Wszystko przez chorą zazdrość o Anię! – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Damian zmieni się w psychola! Wszystko przez chorą zazdrość o Anię! – WIDEO

M jak miłość. Damian zmieni się w psychola! Wszystko przez chorą zazdrość o Anię! – WIDEO

W nowych odcinkach "M jak miłość" zakochany w Ani (Gabriela Świerczyńska) Damian (Oliver Proctor) zamieni się w dyszącego żądzą zemsty psychopatę! Co tak gwałtownie zmieni sympatycznego dotąd nastolatka? Oczywiście nieszczęśliwa miłość i upiorna zazdrość! o Anię i Wareckiego (Wojciech Świeściak). To wszystko doprowadzi do ogromnej afery, w której Adam wyjdzie na pedofila, a Ania będzie się musiała tłumaczyć, że to nie jej sprawka. A to wcale jeszcze nie koniec! Sprawdź co mówią na ten temat na WIDEO gwiazdy "M jak miłość" w "Kulisach serialu"!

Będzie nowy psychol w "M jak miłość"? Damian ma szansę prześcignąć Dawida!

W "M jak miłość" gwałtowne uczucie Ani do nauczyciela będzie miało fatalne skutki. Całe otoczenie młodej Wojciechowskiej zapłaci wysoką cenę za to, co odrzucona przez dorosłego mężczyznę, nastolatka zacznie wyprawiać. Budzyński i Marta prawie skoczą sobie do oczu obwiniając nawzajem za nieszczęście. Niestety, szybko wyjdzie na jaw, że złamane serce byłego chłopaka Ani, Damiana nie uniesie odrzucenia i chłopak okaże się zdolny do strasznych uczynków!

Jak pisaliśmy tutaj afera miłosna Ani w "M jak miłość" może doprowadzić nawet do tego, że nastolatka trafi a kratki! A wszystko zacznie się od koszmarnego oszustwa, jakiego dopuści się właśnie Damian. On zrobi z Wareckiego pedofila!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1605: Rozpacz u Rogowskich. Ta śmierć będzie wstrząsem dla Marysi i Artura. Nie zdołają pomóc Basi - ZDJĘCIA

- Już po tobie gnojki - zaśmieje się sam do siebie Damian w "M jak miłość", kiedy wyśle maila z rozbieranymi zdjęciami Ani do Wareckiego. W ten sposób rozpocznie fałszywą korespondencję erotyczną nauczyciela z uczennicą! 

- Ania wzbudza w Damianie ogromną zazdrość. Na pewno traktuje Wareckiego jako rywala, osobę, której nie lubi. Jest po prostu zazdrosny - ujawnia Proctor w "Kulisach M jak miłość". 

- Masz obsesję na jego punkcie! - będzie krzyczał Damian do Ani w "M jak miłość". 

- To ty masz obsesję na moim punkcie! - odpowie mu Ania.

- Anie jest przerażona tym, co Damian robi - wyznaje Świerczyńska w "Kulisach M jak miłość". - Ale nie domyślała się, że może aż tak chcieć się zemścić!

- Jeszcze cię dorwę, kolego - będzie znów gadał sam do siebie Damian w kolejnej scenie "M jak miłość".

- Damian nie zwraca uwagi na to, co może się stać Wareckiemu, że może stracić pracę i pozycję... - przyznaje Proctor w "Kulisach M jak miłość". 

Jak daleko posunie się Damian, aby "odbić" ukochaną Anię Adamowi, który wcale jej nie chce?

Czyta także: M jak miłość, odcinek 1603: Jakub Karski pozna całą prawdę o Marcinie! Tylko jemu wyzna co wyprawia przed rozwodem - WIDEO

Dramat Ani w "M jak miłość" zamieni życie wszystkich w koszmar! Budzyński nigdy sobie nie daruje, że do tego dopuścił
Najnowsze