M jak miłość. Bolesne rozstanie Mikołaja Roznerskiego z synem. Jego była dziewczyna Marta Juras wyjechała z Antkiem

2020-07-05 12:47 Ag
M jak miłość. Bolesne rozstanie Mikołaja Roznerskiego z synem. Jego była dziewczyna Marta Juras wyjechała z Antkiem
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Bolesne rozstanie Mikołaja Roznerskiego z synem. Jego była dziewczyna Marta Juras wyjechała z Antkiem

Mikołaj Roznerski tak jak Marcin z "M jak miłość" ma syna, który jest dla niego całym światem. W serialu aktor świetnie się sprawdza jako ojciec 5-letniego Szymka (Staś Szczypiński), a prywatnie jest tatą 9-letniego Antka. Syn Roznerskiego to owoc jego związku z Martą Juras, która też grała w "M jak miłość". Czy widuje się z synem mimo rozstania z byłą już dziewczyną? Nie jest to łatwe, bo Marta Juras zabrała Antka i wyjechała z Warszawy. Aktor z "M jak miłość" przeżył bolesne rozstanie z dzieckiem. Opowiedział o tym w najnowszym wywiadzie...

Mikołaj Roznerski pierwszy raz o swoich relacjach z synem!

Mikołaj Roznerski i Marta Juras byli parą zanim jeszcze w "M jak miłość" połączył ich gorący romans. Uczucie Marcina do Eryki, dalekiej kuzynki Mostowiaków nie trwało jednak długo. Narodziło się w dramatycznych okolicznościach, było gwałtowne, ale szybko się wypaliło. Chodakowski uratował Eryce życie kiedy topiła się w rzece w Grabinie i zakochał się od pierwszego wejrzenia.

Prywatnie aktorzy z "M jak miłość" rozstali się kiedy ich syn był jeszcze mały. Marta Juras związała się z kimś innym i urodziła drugie dziecko. Od dwóch lat  Mikołaj Roznerski jest z Adrianą Kalską, ale syn wciąż jest dla niego najważniejszy. - Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi - powiedział w jednym z wywiadów.

Patrz też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski ciężko chory! Zemdlał i trafił do szpitala w poważnym stanie

M jak miłość. Kiedy prawdziwy ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Ślub Izy i Marcina to dopiero początek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W szczerej rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" Mikołaj Roznerki opowiedział o tym jak teraz wyglądają relacje z 9-letnim Antkiem. Widuj swoje jedyne dziecko, ale nie tak często jakby chciał. - Antek wyjechał z mamą z Warszawy i spędza czas poza miastem, ale ja tam dojeżdżam. Chodzimy na spacery do lasu, biegamy. Kiedy przebywam w większym skupisku ludzi, np. w pracy, na planie, to ze względy na zagrożenie koronawirusem odczekuję kilka dni, zanim znów do niego pojadę - przyznał aktor z "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość. Choroba Mikołaja Roznerskiego to niejedyny dramat w jego życiu! Rodzina mu się rozpadła

Serialowy Marcin z "M jak miłość" nie ukrywał, że rozstanie z synem było dla niego bardzo bolesne, bo nie chce być tylko weekendowym tatą dla Antka. Nawet przy natłoku zajęć na planie serialu czy przy innych projektach zawsze stara się znaleźć czas dla syna.

Najnowsze