M jak miłość. Basia w poważnym niebezpieczeństwie! Wyjedzie na weekend ze zboczeńcem?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Basia w poważnym niebezpieczeństwie! Wyjedzie na weekend ze zboczeńcem?

M jak miłość. Basia w poważnym niebezpieczeństwie! Wyjedzie na weekend ze zboczeńcem?

W 1638 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że Basia (Gabriela Raczyńska) wybiera się na weekend z Jaśkiem (Stanisław Dusza) i jego rodziną do Pragi. Paweł nie wyrazi na to zgody, ale Franka (Dominika Kachlik) załagodzi sprawę, zapraszając rodziców chłopaka na kolację. I tak zacznie się prawdziwy koszmar w życiu Zduńskich, który zakończy się próbą gwałtu na France w 1643 odcinku "M jak miłość"! Czy Basia wyjdzie za granicę i zostanie tam sam na sam ze zboczonym ojcem (Bogusław Kudłek) swojego chłopaka?

"M jak miłość". Basia zagrożona! Odtrącony przez Frankę zboczeniec weźmie się za nastolatkę?

Basia w "M jak miłość" znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie! W 1638 odcinku powie Pawłowi, że bardzo chciałaby wyjechać na weekend do Pragi ze swoim chłopakiem i jego rodziną. Paweł natychmiast się nie zgodzi, ale Franka - na własną zgubę - będzie chciała pomóc Basi. A żadne z nich nie będzie wiedziało, z jakim zboczeńcem Basia może znaleźć się sama na sam!

Wszystko na jaw wyjdzie w 1638 odcinku "M jak miłość", Kiedy rodzice Jaśka pojawią się w domu Zduńskich na kolacji. Igor szybko znajdzie moment, aby dobrać się do Franki! Wystarczy, że Paweł wyjdzie na minutę odebrać telefon! Ojciec Jaśka zacznie bezczelnie obmacywać Zduńską, aż dostanie w twarz. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1637: Łukasz pierwszy dowie się o miłości Kasi. Zacznie żałować romansu z Patrycją? - ZDJĘCIA

Niestety, drań jest doświadczony w podobnych podbojach, więc jeszcze on w 1638 odcinku "M jak miłość" będzie miał pretensje, że Franka "pomyślała sobie nie wiadomo co", a on tylko "przypadkiem ją dotknął". W efekcie Zduńska jeszcze go przeprosi, a prawdę o tym co się stało, zachowa tylko dla siebie!

I ten sposób właśnie Basia w "M jak miłość" zostanie narażona na poważne niebezpieczeństwo! Paweł nigdy się nie dowie, że wysyła dziecko za granicę "pod opiekąę gwałciciela! Również Jasiek nie powie Basi całej prawdy o ojcu, choć przyzna, że "nie dogadują się". Jaki będzie finał tej ponurej historii? 

Już w 1643 odcinku "M jak miłość" Igor znów zaatakuje Frankę, tym razem w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)- będzie musiała się bronić przed nim nożem! Pozostaje mieć nadzieję że Basia mówiła ojcu całą prawdę, ze do Pragi ma jechać z Jaśkiem i jego mamą (Anna Grycewicz). Jeżeli jednak pojadą tam wszyscy, Basia może znaleźć się poważnym niebezpieczeństwie!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1641: Piotrek odkryje co łączy Budzyńskiego z synem sąsiadki Reni. Wyjdzie na jaw zbrodnia sprzed lat - ZDJĘCIA

M jak miłość. Smutne święta u Zduńskich. Kinga przestanie widzieć? Nie tylko córki Lenki zabraknie przy wigilijnym stole
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze