M jak miłość. Argasiński odzyska Patrycję starym sposobem? Wystarczy trochę kasy i służąca - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Argasiński odzyska Patrycję starym sposobem? Wystarczy trochę kasy i służąca - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Argasiński odzyska Patrycję starym sposobem? Wystarczy trochę kasy i służąca - WIDEO, ZDJĘCIA

W "M jak miłość" zanosi się na nowe rozdanie w trójkącie miłosnym: Argasiński (Karol Strasburger), Patrycja (Alżbeta Lenska) i Łukasz (Jakub Józefowicz). Jest jeszcze czwarty członek tego układu, nowo narodzony Jan Norbert Lucjan (Aleksander cacko), ale zdaje się, że i na niego jest już pomysł. I choć szczęśliwy z uwolnienia ukochanej i narodzin syna Łukasz jest na razie przekonany, że wygrał wojnę z podłym ordynatorem, może się szybko okazać, jak bardzo się myli. Jak pisaliśmy jako pierwsi, sielanka Argasińskiej i Wojciechowskiego w "M jak miłość" prędko się skończy, a małżonek wróci do starych sztuczek. Od odzyska żonę za niewielką dla niego cenę wystawnego życia i służącej na każe skinienie?

"M jak miłość". Argasiński jednym ruchem wygra z Łukaszem wojnę o Patrycję?

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - słodkie życie Patrycji i Łukasza w "M jak miłość" skończy się szybciej, niż się zaczęło. Po wielu miesiącach starań Wojciechowski dopiął swego, uwolnił ukochaną i ściągnął w bezpieczne miejsce. Ale jak widać na WIDEO z "Kulis M jak miłość" nona z tego faktu wcale nie będzie zadowolona!

Patrycja w nowych odcinkach "M jak miłość" nie tylko nie będzie radziła sobie z prostym, wiejskim życiem bez luksusu. Najgorsze jest to, że zupełnie nie odnajdzie się w roli matki! I choć Łukasz będzie bezgranicznie wierzył w moc miłości, troski i czasu może się okazać, że w finale zostanie sam z synkiem i wspomnieniami o krótkim życiu z ukochaną. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Niezadowolona Patrycja po porodzie zlekceważy Mostowiaków. Życie w Grabinie z Łukaszem bardzo ją rozczaruje - WIDEO, ZDJĘCIA 

Zdradzamy, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Argasiński uknuje z Bogną (Katarzyna Skolimowska) spisek, którego celem będzie ponowne ściągnięcie Patrycji do domu. 

- Ja panu pomogę we wszystkim, profesorze, jak zawsze - zapewni pielęgniarka Argasińskiego. 

Ordynator będzie słał do Patrycji w "M jak miłość" sms-y pełne wiary w odbudowę ich małżeństwa. Patrycja po jednej takiej wiadomości natychmiast zrobi się roztrzęsiona i straci resztki spokoju. Jeżeli nałożyć to na warunki, w których Argasińska zupełnie sobie nie radzi, można przyjąć, że kolejne umizgi małżonka mogą zrobić na niej wrażenie. Czy zacznie tęsknić za eleganckim domem i urlopem w Szwajcarii?   

Patrycja ma bez przerwy problemy, jakieś awarie, dom nie taki, jaki miała - zdradza serialowa Kisielowa, czy Małgorzata Rożniatowska w "Kulisach M jak miłość". 

Patrycja ma to o czym marzyła, ale w trochę innej przestrzeni. Nie ma takich warunków, jakie miała do tej pory. Jest to dla niej wyzwanie - wyznaje Alżbeta Lenska w "Kulisach M jak miłość". 

- Patrycja musi dojść do siebie. Po tym życiu w niewoli musi sobie na nowo wszystko poukładać w głowie i potrzeba czasu. Czas goi rany. I ona po prostu musi dostać tę miłość, czuć się zaopiekowana - Jakub Józefowicz okazuje wielką empatię swojej serialowej kochance w "Kulisach M jak miłość".  

Czy Argasiński w "M jak miłość" dobrze zna swoją żonę i odzyska ją prostą sztuczką pławienia się w luksusie? Przekonamy się śledząc wątek w najnowszych odcinkach "M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1653: Kamil doniesie Magdzie o zdradzie Budzyńskiego?! Zobaczy go z kochanką Julią - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nowe życie Patrycji z Łukaszem w Grabinie szybko ją rozczaruje! Będzie po miłości?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze