M jak miłość

M jak miłość. Ania i Basia wyznały prywatny sekret. Gabriela Raczyńska i Gabriela Świerczyńska są naprawdę blisko - WIDEO

2023-02-01 12:14

Basia z "M jak miłość" zdradza sekrety z prywatnego życia! Okazuje się, że Gabriela Raczyńska ma wiele wspólnego z jej serialową bohaterką, córką Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Raczyńska otworzyła się w "Kulisach M jak miłość" i wyszły na jaw pewne fakty, o których większość widzów może nie mieć pojęcia. Okazuje się, że serialowe Ania (Gabriela Świerczyńska) i Basia bardzo zaprzyjaźniły się również w życiu prywatnym. Poznały się na planie serialu i odtąd są nierozłączne. Gabriela Raczyńska i Gabriela Świerczyńska zdradzają, co ich połączyło.

Basia z "M jak miłość" pierwszy raz o prywatnym życiu. Ponad połowę czasu spędziła na planie!

Gabriela Raczyńska od początku wciela się w rolę córki Pawła, nie doszło tutaj do zmiany aktorki, co często zdarza się w serialach. Tak było np. w przypadku Basi Rogowskiej, którą obecnie gra Karina Woźniak, lub Lenki, córki Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), którą gra Olga Cybińska. Gabriela Raczyńska została osadzona w roli Basi już lata temu i na oczach widzów dorastała, zmieniała się i przeżywała wzloty i upadki. 

- Nie spodziewałam się w ogóle, że moja rola tak się rozwinie i że będę tutaj w serialu aż 10 lat, wow! - relacjonuje młoda aktorka w "Kulisach M jak miłość". - Jestem tutaj dłużej niż nie jestem - śmieje się i dodaje, że przygoda z serialem to wielka przygoda jej życia. - (...) Okres tego przejścia, z tej wdzięczności dziecięcej, do świadomości nastolatka, jest trudny szczególnie wtedy, kiedy dorasta się przed kamerą - przyznaje Rafał Mroczek. - Ja to przechodziłem... Ten okres na pewno jest wyzwaniem - dodaje serialowy Zduński. 

Gabriela Raczyńska i Gabriela Świerczyńska zaprzyjaźniły się na planie "M jak miłość" 

Gabriela Raczyńska zdradza nieco więcej szczegółów ze swojego prywatnego życia. Okazuje się, że ona i jej bohaterka mają sporo wspólnego. - Ja w prywatnym życiu w tym roku też będę zdawać maturę, to na pewno pomaga dać tę samą energię postaci Basi, co teraz przeżywa. Pierwszą miłość… też! - śmieje się Raczyńska. - Dla Jaśka Basia jest teraz wszystkim, jest w niej na zabój zakochany i nie zamiera tego zmieniać - opowiada za to Stanisław Dusza.

- Jako paczka znajomych Ania, Basia, Jasiek i Damian jesteśmy dosyć zgrani, mamy wspólną energię. To są osoby, które bardzo się lubią i które siebie potrzebują. Mamy wspólną energię - mówi Basia w "Kulisach M jak miłość". - Więcej można powiedzieć znajomym niż rodzinie. Ważne mieć taki system wsparcia - dodaje. 

- Ania i Basia przeszły wiele rzeczy, to wzmocniło ich przyjaźń. Zresztą też tak jest prywatnie, bo my z Gabrysią się poznałyśmy na planie i przyjaźnimy się, jesteśmy naprawdę blisko - wyznaje Gabriela Świerczyńska, czym potwierdza, że serialowe Ania i Basia są bardzo blisko w życiu prywatnym i też mogą na siebie liczyć, dokładnie jak w serialu "M jak miłość". 

M jak miłość. Jedyna decyzja Basi przyniesie tragiczne skutki! Do końca życia nie zapomni napadu w lesie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze