M jak miłość

M jak miłość. Andrzej nie był ojcem dziecka Julii?! Kiedy pokażą finał tej historii w serialu? - ZDJĘCIA

Ale wieści z "M jak miłość"! Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że najpewniej do żadnego seksu między Julią (Marta Chodorowska) a Andrzejem (Krystian Wieczorek) nie doszło i ciąża nie była owocem nocy na konferencji we Wrocławiu. Fani to zapamiętali i teraz sprawa wróciła, przy okazji wielkiego oszustwa Malickiej ze zniknięciem i wrabianiem męża Magdy (Anna Mucha) w zabójstwo! Czy w "M jak miłość" zobaczymy finał paskudnego szwindlu psychopatki z ciążą? Sprawdź, co już wiemy!

M jak miłość. Nie było seksu z Julią, nie było ojcostwa Andrzeja. Kiedy TO zobaczymy na ekranie?

W "M jak miłość" Andrzej popełnił jeden błąd. Na konferencji we Wrocławiu zdecydowanie za dużo wypił i doczołgał się w nocy do pokoju Julii z jej torebką. Nazajutrz obudził się nagi obok Malickiej i szybko dowiedział się od niej, że został tatusiem. Jako pierwsi odkryliśmy, że do żadnego seksu dojść nie mogło, bo Budzyński zdecydowanie był zbyt pijany na to. Fani nie zapomnieli o tych faktach i nadal żądają wyjaśnienia, kto tak naprawdę był ojcem dziecka Malickiej!

Nic dziwnego - przez ciążę Julii w "M jak miłość" małżeństwo Andrzeja z Magdą o mało się nie rozpadło. Malicka dziecko straciła, a jej rzekomy kochanek biegał wokół niej, ratował, wspierał, a nawet uratował jej życie. Spotka go za to okrutna "zapłata" ze strony psychopatki. Zazdrosna o szczęście Budzyńskich ukartowała kolejny spisek, zgodnie z którym Andrzej miałby ją zabić. Ale prawda wyjdzie na jaw! Czy tak samo stanie się z aferą ciążową?

Kiedy na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebooku zamieściliśmy tekst o żałosnym końcu Julii Malickiej fani natychmiast upomnieli się o sprawiedliwość także w sprawie rzekomego ojcostwa Andrzeja. 

- Czekam na te odcinki jak Julia dostanie za swoje a Sylwia się przekona jaka jest jej przyjaciółka

- no i żeby jeszcze wyszło na jaw, czyje to było dziecko...

- ja gdzieś czytałam że to dziecko było jej męża nie Andrzeja

- też czytałam, ale w serialu nie było pokazane.

- może to wyjdzie na jaw

- to wiadomo, ale Andrzej ciągle myśli że to jego dziecko było

- Wyjdzie że męża, przecież uciekła od niego

Na odcinki "M jak miłość", w których psychopatka Julia zostanie ostatecznie skompromitowana będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. My także trzymamy kciuki, aby sprawa ojcostwa dziecka Julii została wyjaśniona, a winni ukarani.   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1748: Olek wyzna Anecie całą prawdę o drugim synu! Nie będzie mógł być ojcem dziecka Pauli z jednego powodu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Listen on Spreaker.
Najnowsze