M jak miłość

M jak miłość. Andrzej nigdy nie spał z Julią?! Fani żądają wyjaśnienia tej afery!

Kiedy w 1710 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) wybaczyła Andrzejowi (Krystian Wieczorek) wszystko, drżąc o jego życie, widzowie płakali. Budzyński został sprowadzony do Polski w śpiączce, w którą zapadł po poważnym wypadku w Ukrainie. Widzowie "M jak miłość" jednak nie akceptują faktu, że wyszło na to, że z Julią (Marta Chodorowska) "w ogóle nic się nie stało", bo Andrzej zaryzykował dla żony i Nadii (Mira Fareniuk) życiem, ale sama seks afera nie została wyjaśniona. I żądają jasnego postawienia sprawy: był seks Andrzeja i Julii, czy to tylko spisek? Przypomnijmy sobie jak to wyglądało w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Czy był seks Andrzeja i Julii? Fani nie spoczną, póki się nie dowiedzą!

Zdrada Andrzeja w "M jak miłość" jest najmocniej komentowanym wątkiem od wielu miesięcy. Piękna Malicka pojawiła się znikąd i wszyscy musieliśmy przyjąć, że zna się z Budzyńskim od dziesięciu lat. Szybko wyszło na jaw, że Julia kocha się w mężu Magdy od tego czasu i zrobiła wszystko, aby zwrócić na siebie jego uwagę. Skończyło się pijacką imprezą na konferencji we Wrocławiu, a w konsekwencji ciążą, poronieniem i prawie rozwodem Budzyńskich. Tyle, że do dziś nikt seksu Andrzeja i Julii nikt nie widział, Budzyński był zbyt pijany nic z tej nocy nie pamięta, więc wszyscy niejako musimy wierzyć zeznaniom Julii. Jak było naprawdę?  

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie odbyła się nawet wielka awantura o to, czy Magda nie za szybko wybaczyła mężowi zdradę. I wtedy znów pojawiły się głosy fanów: "a była w ogóle jakaś zdrada"? 

A ja liczę na to, że między Nim, a Julią, nic nie było, on wtedy, jak był pijany, ledwo co trzymał się na nogach, to by z Nią nie działał. Ona zapewne wszystko ukartowała ( moja wersja jest taka, bo nie wyobrażam sb zniszczenia Madzi i Andrzeja 🥺)

- Ja tez przez chwilę tak myślałam i czekałam aż rozwiążą ten wątek ale niestety jak widać 😐🙄

- W ogóle dla mnie pomysł powiedzmy rzekomej zdrady Andrzeja, to bujda, okropnie się to oglądało, jak można było zniszczyć, tak super parę, oni byli wzorem do naśladowania, ideałem 🥺. Teraz kochają się to jest piękne, ale mam wrażenie, że jakby nie pojechał na wojnę, to doszło by do rozwodu, a ona przyleciała do niego, bo dręczyły ja wyrzuty sumienia. Nie tak wyobrażałam sobie ich małżeństwo 😥. Już bym wolała, by prowadzili sobie spokojne życie w siedlisku, mieli by gości, na wakacje wyjeżdżali by np. po Polsce, lub za granicę, Kinia i Piotrek, byli by na straży kwatery przyjaciółki, ehh...

Prawda jest taka, że Julia w "M jak miłość" zdążyła stracić dziecko, które jakoby miało być owocem tej jednej nocy z Andrzejem na konferencji we Wrocławiu. Do dziś nie wiemy nic na temat jej męża, czy się z nim rozwiodła, czy to on mógł być ojcem dziecka... Czy twórcy serialu postanowią to wreszcie wyjaśnić, chociażby w obliczu samobójstwa Julii? Przekonamy się niebawem w nowych odcinkach w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1716: Magda i Andrzej nie będą już uprawiać seksu! Między Budzyńskimi nie będzie tak jak kiedyś - ZDJĘCIA

 

M jak miłość. Magda i Andrzej znów razem! Wybudzi się ze śpiączki, ale będzie w kiepskim stanie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze