M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1748: Olek wyzna Anecie całą prawdę o drugim synu! Nie będzie mógł być ojcem dziecka Pauli z jednego powodu - ZDJĘCIA

2023-09-25 19:54

W 1748 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) dowie się, że ma drugie dziecko, że niejaka Paula (Sylwia Drzycimska) chce go wrobić w ojcostwo swojego syna! Ale prawda o dziecku Olka okaże się zupełnie inna. Zanim jednak Chodakowski zdoła opanować wściekłość Anety (Ilona Janyst) i w 1748 odcinku "M jak miłość" wyjaśnić żonie jak to możliwe, że niby ma nieślubnego syna, Marcin (Mikołaj Roznerski) zacznie własne śledztwo. Olek nie będzie miał już wyjścia. Powie Anecie czy Paula była jego kochanką, czy uprawiał z nią seks i ma z nią dziecko! Zrobi się naprawdę gorąco. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1748 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1748 - wtorek, 10.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Sensacyjne wieści o drugim dziecku Olka w 1748 odcinku "M jak miłość" spadną na Chodakowskich przy okazji ślubu przyjaciół, Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). W dniu, w którym Aneta i Olek jako świadkowie wyjadą z młodą parą nad morze, żeby tam uczestniczyć w ich ślubie w lokalnym kościele w nadmorskiej miejscowości i weselu na plaży nad Bałtykiem, w mieszkaniu Chodakowskich zjawi się tajemnicza Paula.

Marcin w 1748 odcinku "M jak miłość" pierwszy pozna matkę dziecka Olka!

Drzwi otworzy jej Marcin, który w 1748 odcinku "M jak miłość" jako pierwszy dowie się, że jego starszy brat ma nieślubne dziecko, że Paula twierdzi, że spali razem na studiach i po jednej nocy zaszła w ciążę z Olkiem. A to oznacza, że teraz syn Pauli i Olka ma około 10. lat. Dlaczego właśnie teraz dawna znajoma Chodakowskiego sobie  nim przypomni i będzie chciała go wrobić w dziecko? Bo chłopczyk będzie poważne chory, czeka go operacja, a ponieważ ma nietypową grupę krwi, to Paula poprosi Olka o pomoc i oddanie synowi krwi.

Aneta wściekła na Olka, że wyprze się drugiego syna!

Zszokowany Marcin w 1748 odcinku "M jak miłość" natychmiast zadzwoni do Olka, ale telefon odbierze Aneta, która przed ślubem Kasi i Jakuba wywoła awanturę na wieść, że ukochany ma nieślubnego syna! Ale Aneta zaatakuje Olka nie dlatego, że ma dziecko z inną, ale dlatego, że będzie uparcie wypierał się ojcostwa. Jak Olek wytłumaczy się Anecie i czy zdoła ją przekonać, że Paula chce go wrobić w dziecko?

Na szczęście tak, bo w 1748 odcinku "M jak miłość" Chodakowski nie będzie miał nic do ukrycia przed Anetą. Wyzna żonie, że nie może być ojcem syna Pauli, bo tak naprawdę nigdy z nią nie spał na studiach. Tylko czy Aneta mu uwierzy? Przekręt z dzieckiem Olka wyjaśni Marcin, który w 1748 odcinku "M jak miłość" odnajdzie prawdziwego ojca kilkuletniego chłopca.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze