M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1748: Oto matka dziecka Olka. Marcin jako pierwszy pozna Paulę - ZDJĘCIA

2023-09-22 8:32

Tak wygląda matka syna Olka (Maurycy Popiel) z "M jak miłość"! Kim jest Sylwia Drzycimska, która dołączy do obsady "M jak miłość"? Nowa postać zagrozi szczęściu Anety (Ilona Janyst) i Olka. Tajemniczą Paulę jako pierwszy pozna Marcin (Mikołaj Roznerski). Pod nieobecność brata i jego żony w Warszawie, drzwi kobiecie otworzy właśnie detektyw. Chodakowski usłyszy historię pierworodnego syna brata i dowie się, że chłopiec choruje. W 1748 odcinku "M jak miłość" Paula wyda się bardzo przekonująca. Jak rozwinie się wątek Pauli, Olka i ich syna?

Marcin jako pierwszy pozna Paulę, kochankę Olka z przeszłości

W 1748 odcinku "M jak miłość" do drzwi mieszkania zapuka tajemnicza blondynka. Marcin spojrzy się na kobietę i za nic nie rozpozna w niej nikogo znajomego. Nie domyśli się, jaka tragedia spadnie na jego rodzinę wraz z wizytą nieznajomej. Blondynka przedstawi się jako Paula i wyda się nieco speszona. Swój wizerunek ukryje pod dużymi okularami przeciwsłonecznymi i czapką. Będzie wyglądała, jakby się przed czymś chowała... Chodakowski szybko zrozumie, że kobieta zjawiła się w konkretnym celu. To właściwie nie do niego przyjdzie z wizytą, a do Olka, który wraz z Anetą wyjedzie w tym czasie na ślub Kasi (Paulina Lasota) i Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) nad morze. Skoro więc Paula nie zastanie lekarza, szokującymi wiadomościami podzieli się z Marcinem. 

Paula w 1748 odcinku "M jak miłość" opowie detektywowi historię o tym, że poznała Olka jeszcze podczas studiów. Podobno doszło między nimi do czegoś więcej, a ona urodziła jego dziecko, nigdy o tym nie informując. Teraz zjawi się w życiu lekarza, bo chłopiec będzie potrzebował ratunku. Rzadka grupa krwi spowoduje, że tylko mąż Anety mógłby mu pomóc...

Marcin poinformuje Olka o wizycie Pauli

Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Chodakowski wykona telefon do brata, ale pech zechce, że odbierze go Aneta. To ona usłyszy wieści o nieślubnym dziecku męża i wpadnie w szał. Jeszcze przed ceremonią Kasi i Jakuba obwieści wszystkim szokujące informacje. 

- Wyobraźcie sobie, że Borys będzie miał braciszka! - powie Chodakowska w 1748 odcinku "M jak miłość", a kiedy lekarka i detektyw zaczną jej gratulować, szybko wyjaśni, że to nie o jej ciążę chodzi, a o dziecko Olka z kochanką z przeszłości.

- Bzdura! Nie mam z tym nic wspólnego... - Chodakowski wyprze się ojcostwa. 

- Jeśli jeszcze raz powiesz, że to nie twoje dziecko... nie ręczę za siebie!!!

Kim jest Sylwia Drzycimska, czyli nowa Paula z "M jak miłość"?

Nowa postać z pewnością wiele namiesza. Paula zjawi się w życiu Olka i jego bliskich nagle i tak samo nagle wywróci całe ich życie do góry nogami. W matkę syna Olka wcieli się Sylwia Drzycimska, aktorka dobrze znana z innego hitu TVP - "Remiza", gdzie wciela się w postać Magdy Wieczorek. 33-letnia aktorka występuje także w teatrze, śpiewa i bierze udział w sesjach zdjęciowych. 

Postać Pauli pierwszy raz pojawi się w serialu "M jak miłość" w 1748 odcinku i póki co nie wiadomo jeszcze, jakimi intencjami pokieruje się względem Olka. Czy mówi prawdę o jego dziecku i chorobie chłopczyka? To okaże się już niebawem. 

Zobacz też: M jak miłość. Drugi syn Olka wywołał gwałtowne reakcje. Wypominają mu też trzecie dziecko! Co oni jeszcze wymyślą?

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Listen on Spreaker.
Najnowsze