M jak miłość. Andrzej nie będzie mógł żyć bez Magdy nowym sezonie! Marcin Mroczek zdradził co się będzie działo w siedlisku! – ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Andrzej nie będzie mógł żyć bez Magdy nowym sezonie! Marcin Mroczek zdradził co się będzie działo w siedlisku! – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Andrzej nie będzie mógł żyć bez Magdy nowym sezonie! Marcin Mroczek zdradził, co się będzie działo w siedlisku! – ZDJĘCIA, WIDEO

Ależ zwrot akcji w "M jak miłość"! Wygląda na to, że życzenie fanów spełni się i nie dojdzie do rozstania Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha)! Wszystko dzięki temu, że Budzyński po prostu nie odpuści i co by się nie działo, będzie zabiegał o żonę. Wyciekły właśnie ZDJĘCIA z planu "M jak miłość", na których widać znów Magdę i Andrzeja razem. I są bardzo szczęśliwi! Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź, co zdradza Mroczek na WIDEO!

"M jak miłość" po wakacjach 2022. Andrzej nie pozwoli Magdzie odejść! Znów będą szczęśliwi?  

W "M jak miłość" czeka nas szczęśliwy finał kryzysu Andrzeja i Magdy? Tego oczekują fani i pojawiła się nadzieja, że scenarzyści odpowiedzą na tę potrzebę pozytywnie. Jedno ZDJĘCIE, które opublikował na swoim profilu na Instagramie Krystian Wieczorek warte jest 1000 słów! A i opis jest niczego sobie. 

Od rańca uganiam się za Muchą? @taannamucha #dzieńdobry - napisał Andrzej z "M jak miłość" pod zdjęciem znów roześmianych Budzyńskich. 

Na reakcję fanów "M jak miłość" nie trzeba było długo czekać. Na oficjalnym profilu Wieczorka wybuchła po prostu wielka radość. Czy faktycznie zdrada Andrzeja znajdzie swój szczęśliwy finał w nowym sezonie serialu?

Nie przegap: M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

- Kocham was misie i kocham mój serial M jak miłość tęsknię ❤❤❤❤❤

- Prawidłowo ??

- Piękne zdjęcie miłego weekendu pozdrawiam całą ekipę Emki ❤️❤️❤️❤️

- Może w końcu ją upolujesz ????❤️?

- Cudowny duet!

ZDJĘCIA z planu "M jak miłość", które opublikował Wieczorek pochodzą ze scen nagrywanych w siedlisku. Film WIDEO z kulis tego wydarzenia opublikował u siebie także grający Piotrka Zduńskiego Marcin Mroczek. Gwiazdor uchylił też rąbka tajemnicy na temat tego, co tam się będzie działo. 

Siedlisko to jest miejsce z historią - cieszy się Mroczek na planie "M jak miłość". - Ileż tu było łez... Ale też radości! Ciekaw jestem co siedlisko przyniesie nowym właścicielom... Początek nie jest wcale łatwy, ale po wakacjach dowiemy się ciągu dalszego - dodał wyraźnie zadowolony gwiazdor.

Nowy, 1666 odcinek "M jak miłość" zobaczymy najpewniej już w poniedziałek 5 września w TVP2.   

Sprawdź też: QUIZ. Porucznik Borewicz polskim Bondem PRL. Kochały się w nim wszystkie Polki! Jak dobrze pamiętasz 07, zgłoś się?

M jak miłość. Andrzej nie będzie mógł żyć bez Magdy nowym sezonie! Marcin Mroczek zdradził co się będzie działo w siedlisku!
Najnowsze