M jak miłość. Alżbeta Lenka przyłapana jak opala się bez stanika! Oj, będzie musiał Łukasz pilnować Patrycji w nowym sezonie  - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Alżbeta Lenka przyłapana jak opala się bez stanika! Oj, będzie musiał Łukasz pilnować Patrycji w nowym sezonie - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Alżbeta Lenska przyłapana jak opala się bez stanika! Oj, będzie musiał Łukasz pilnować Patrycji w nowym sezonie - ZDJĘCIA

Patrycja z "M jak miłość" pokazała... prawie wszystko! Alżbeta Lenska gra seksowną kochankę Łukasza (Jakub Józefowicz) i żonę paskudnego typa Argasińskiego (Karol Strasburger). Panowie stoczyli prawdziwą wojnę o ciało i duszę pięknej Patrycji. Ostatecznie Argasińska urodziła syna Łukasza, Jasia (Aleksander Cacko) i próbują razem ułożyć sobie życie. Patrząc na ZDJĘCIA gwiazdy "M jak miłość", na których wystawiła ciało do słońca można zrozumieć lepiej to szaleństwo mężczyzn jej życia! Zobaczcie sami w GALERII ZDJĘĆ!

Patrycja z "M jak miłość" bez biustonosza wygrzewa się na słońcu! To są widoki!

Alżbeta Lenska w "M jak miłość" szybko "wpadła w oko" zagubionemu w uczuciach Łukaszowi. Parę połączył płomienny romans, oboje oszaleli na swoim punkcie. I choć Argasiński to zadufany w sobie drań, nawet on w końcu zauważył, że rosną mu "rogi". I wtedy rozpętało się piekło - Patrycja była uwięziona w domu, karmiona psychotropami i to wszystko w zaawansowanej ciąży! Ale wygrała miłość - Łukasz dosłownie odbił ukochaną z domu małżonka i odtąd żyją razem w Grabinie. Kiedy zobaczycie Lenską, jak się opala, wszystko stanie się jasne!

Patrycja z "M jak miłość" korzysta z życia

Patrycja w "M jak miłość" jest zdaniem fanów jedną z najpiękniejszych gwiazd. Przy tym Lenska wydaje się być skromna, a na ekranie częściej tonie we łzach, niż pokazuje kawałek ciała. Ale na wakacjach gwiazda "M jak miłość" może sobie poszaleć i zrobiła to!

Zobacz też: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

Na Instastory Patrycji z "M jak miłość" pojawiła się seria ZDJĘĆ, na których aktorka wyleguje się na niebieskim ręczniku a jej bujny biust aż "wyskakuje" do kamery! 

- Ale też chwytam słońce - opisała ZDJĘCIA Lenska, odnosząc się również do innych wydarzeń w swoim życiu poza planem "M jak miłość".

Wystarczy cierpień u Argasińskiego

Trzeba przyznać, że dla tak pięknej kobiety można rozpętać niejedną wojnę. Mamy jednak nadzieję, że w nowym sezonie "M jak miłość" Patrycja zazna trochę spokoju i radości. Dość się już wycierpiała u Argasińskiego.   

Nie przegap: M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Najnowsze