Lilka nie pogra długo w M jak miłość? Monika Mielnicka szykuje się do nowej roli? Jeszcze nigdy nie powiedziała tak dużo

i

Autor: MTL Maxfilm Lilka nie pogra długo w M jak miłość? Monika Mielnicka szykuje się do nowej roli? Jeszcze nigdy nie powiedziała tak dużo

M jak miłość

Lilka nie pogra długo w M jak miłość? Monika Mielnicka szykuje się do nowej roli? Jeszcze nigdy nie powiedziała tak dużo

Lilka z "M jak miłość" jednak zniknie z serialu? Takie podejrzenia pojawiły się po publikacji Moniki Mielnickiej na jej profilu na Instagramie. Jak sama przyznała, jeszcze nigdy nie ujawniła tak dużo! Lilka w "M jak miłość" z dnia na dzień straciła sympatię widzów, kiedy z Australii zamiast z kochającym ją mężem Mateuszem (Krystian Domagała), wróciła z kochankiem. Długo wydawało się, że po tej wpadce już nigdy jej nie zobaczymy, ale pod koniec poprzedniego sezonu "M jak miłość" Lilka znienacka wróciła do Grabiny. Ale znów z nią są same kłopoty... Czy przygotowania do nowej roli to sposób na ucieczkę Mielnickiej z serialu?

Lilka zniknie na zawsze z "M jak miłość"? Monika Mielnicka zdradziła pomysł na siebie

Przez Lilkę w "M jak miłość" Mateusz Mostowiak o mało się nie zabił. Chyba tylko dlatego nie wskoczył do rzeki w Grabinie, że nie chciał krzywdzić ukochanej babci Barbary (Teresa Lipowska). Tymczasem jego żonka zabawiała się w Paryżu z milionerem Ethanem (Paweł Roman), choć jak czas pokazał, los ukarał ją za to srogo. 

Lilka źle wybrała w "M jak miłość"

Milioner Ethan w "M jak miłość" okazał się psychopatą i brutalem, który znęcał się nad kochanką, niczym jej "ojciec" Banach (January Brunov) nad matką Krystyną (Dorota Chotecka). W nowych odcinkach okaże się, że ta historia wcale się nie skończyła, a kolejna ucieczka Lilki zdała się na nic. Ethan znajdzie ją w Grabinie i na naszych oczach urządzi jej piekło!  

Nie wiadomo, czy Mateusz, który wprawdzie nadal Lilkę kocha, zgodzi się jeszcze raz zaryzykować związek ze zdrajczynią. Jeżeli jednak dojdzie do rozwodu młodych Mostowiaków, miejsca dla niej za bardzo już nie będzie... Czy dlatego Mielnicka po raz pierwszy ogłosiła jakie tak naprawdę ma plany na swoją zawodową przyszłość?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1671: Wielki sekret Jakuba Karskiego. Tylko Kasia przyłapie go na kłamstwie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?

Mielnicka na swoim oficjalnym profilu na Instagramie opublikowała krótki filmik, na którym poprawia makijaż i ogłasza światu, że interesuje się... wszystkim! A do tego przedstawiła niezłą listę umiejętności, które nabyła w międzyczasie. 

Szczere wyznanie gwiazdy "M jak miłość"

- Właśnie sobie uświadomiłam, że odkąd zaczęłam działać w social mediach ( 2018 r) jeszcze nie było takiego posta, w którym się przedstawiam?? Obecnie gram?, studiuję psychologię ?, a w międzyczasie uprawiam sport??‍♀️?( siłownia, bieganie, pływanie, jazda konna, koszykówka), szkolę swój warsztat aktorski ?,gotuję fit smakołyki?, zagłębiam się w świat treningów ( mam certyfikat trenera personalnego), dietetyki, psychodietetyki oraz naturoterapii♥️

Jak widać zainteresowania młodej gwiazdy "M jak miłość" są rozległe i nie do końca związane z jej rolą w "M jak miłość". No, chyba, że Lilka zacznie gotować Mateuszowi "fit smakołyki", zostanie jego personalną trenerką, a na złamane serce zastosuje coś z naturoterapii. Może to byłby jakiś sposób, aby odzyskać męża? 

Nie przegap: QUIZ. Najgorsze zdrady polskich seriali. Zszokowana Polska wstrzymywała oddech! Pamiętasz to?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze