Leszek odszedł z M jak miłość, a Sławek Uniatowski przeszedł ogromną metamorfozę!

i

Autor: MTL Max Film / Instagram Leszek odszedł z M jak miłość, a Sławek Uniatowski przeszedł ogromną metamorfozę!

M jak miłość

Leszek odszedł z M jak miłość, a Sławek Uniatowski przeszedł ogromną metamorfozę!

2022-08-10 13:14

To nie do wiary, jak zmienił się Leszek z "M jak miłość"! Sławek Uniatowski prężnie rozwija się artystycznie, ale na próżno szukać go w hicie TVP2. Krajewski zniknął z "M jak miłość" wraz z ukochaną Joasią (Barbara Kurdej-Szatan), której się oświadczył i wspólnie wyjechali w świat. Sławek Uniatowski raczej nie wróci już do serialu, bo jego wątek opierał się głównie na relacji z Chodakowską, a grająca ją Kurdej-Szatan została wyrzucona z TVP. Mimo wszystko, artysta obrał nową ścieżkę kariery. Nie przypomina już swojej postaci z "M jak miłość"!

Sławek Uniatowski nie przypomina już Leszka z "M jak miłość"! 

Aktor pożegnał się z rolą w "M jak miłość" dokładnie w 1619 odcinku, kiedy to oświadczył się Joasi i postanowili, że razem uciekną w świat. Ich relacja nigdy nie była prosta, Chodakowska długo wahała się między uczuciem do Michała (Paweł Deląg) a Krajewskiego. Ostatecznie z Ostrowskim połączyła ją wielka przyjaźń, a z Leszkiem udało jej się stworzyć związek. Widzowie "M jak miłość" nie przekonają się o tym, co dalej z tą parą, bo Barbara Kurdej-Szatan w napiętej, a wręcz skandalicznej atmosferze, pożegnała się z telewizją TVP. Skoro aktorka nie ma już powrotu do "M jak miłość", kontynuowanie roli Leszka byłoby raczej bez sensu. Również Paweł Deląg postanowił nie wracać do roli Michała i zająć się innymi projektami zawodowymi. Ciekawym jest, że Sławek Uniatowski mocno zmienił się od czasów gry w "M jak miłość". 

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość pokazała męża! Ilona Janyst i jej ukochany wyglądają jak rodzeństwo. Aneta o Olku nigdy nie wypowiedziała się tak pięknie- ZDJĘCIA

Co robi i jak teraz wygląda Sławek Uniatowski?

Aktor po odejściu z "M jak miłość" mocno rozwinął się artystycznie. Widzowie mogą nie wiedzieć, że Uniatowski uwielbia śpiewać i dawać koncerty. Piękny głos mężczyzny można podziwiać na spotkaniach niemal w całej Polsce. Ostatnio Uniatowski odbył podróż i pochwalił się tym na Instagramie. Na zdjęciu można zaobserwować, że artysta zdecydował się zapuścić wąsa, który powoduje, że aktora trudno rozpoznać! Nie zmienia się jednak promienny uśmiech Uniatowskiego, który można było podziwiać w "M jak miłość". Mężczyzna wygląda jednak zupełnie inaczej, niż za czasów gry Leszka. Krajewski lubował się w dopasowanych garniturach i nosił się bardzo elegancko, a Uniatowski pozuje w luźnej koszulce i stawia na swobodę.

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3475: Beata oskarży Emila, że Paweł siedzi przez niego! Tak chciał zająć miejsce brata? - ZDJĘCIA

Na występ gwiazdora M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze