Gwiazda M jak miłość pokazała męża! Ilona Janyst i jej ukochany wyglądają jak rodzeństwo. Aneta o Olku nigdy nie wypowiedziała się tak pięknie

i

Autor: Instagram Gwiazda M jak miłość pokazała męża! Ilona Janyst i jej ukochany wyglądają jak rodzeństwo. Aneta o Olku nigdy nie wypowiedziała się tak pięknie

M jak miłość

Gwiazda M jak miłość pokazała męża! Ilona Janyst i jej ukochany wyglądają jak rodzeństwo. Aneta o Olku nigdy nie wypowiedziała się tak pięknie- ZDJĘCIA

2022-08-10 12:06

Gwiazda "M jak miłość" w piękny i nietuzinkowy sposób pochwaliła się mężem! Ilona i Paweł Janyst wyglądają jak rodzeństwo! Serialowa Chodakowska nigdy w podobny sposób nie odniosła się do Olka (Maurycy Popiel), a Anetka ma tak cięty charakterek, że na próżno szukać u niej wielkiej duszy romantyczki. Inaczej jest w życiu prywatnym gwiazdy "M jak miłość", która postanowiła podzielić się z fanami swoim szczęściem i pokazała wspólne zdjęcie z mężem Pawłem. Aktorka uznała, że musi zwrócić uwagę na wielkie podobieństwo między nimi.

Aneta z "M jak miłość" chwali się miłością i szczęściem u boku męża

Aneta gra w "M jak miłość" u boku Olka, któremu często daje popalić. Chodakowska znana jest ze swoich akcji i wymysłów. Lubi czasem zrobić aferkę, namieszać i wprowadzić chaos. Olek jest jej przeciwieństwem. Uśmiechnięty, spokojny, opanowany lekarz, zawsze stara się załagodzić różne sytuacje. Jak się okazuje, Ilona Janyst ma w sobie duszę romantyczki i chociaż jej bohaterka z "M jak miłość" nigdy nie pokazała się jako artystyczna dusza, aktorka postanowiła w nietypowy sposób wyznać miłość mężowi. Tym samym zwróciła uwagę na ich fizyczne podobieństwo.

- Podobno najlepiej dobrane pary to takie, w których ludzie są do siebie fizycznie podobni. Totalnie się zgadzam, my z Pawłem na przykład - oboje mamy oczy, usta, nos... - napisała Ilona Janyst pod zdjęciem z mężem Pawłem, gdzie pozują przytuleni i uśmiechnięci.

Przeczytaj: M jak miłość. Adriana Kalska na randce z nowym ukochanym! Zmieniła się po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim - ZDJĘCIA

Aneta z "M jak miłość" ma niewiele wspólnego z prawdziwą Iloną Janyst?

Nie da się ukryć, że gwiazda "M jak miłość" chyba ma większe zapędy artystyczne i romantyczne niż jej serialowa Aneta. Ilona Janyst w żartobliwy i przewrotny sposób zwróciła uwagę na fakt, że tak naprawdę nie liczy się wygląd zewnętrzny, a to, co czuje się do danej osoby. Aktorka sprytnie wymyśliła opis zdjęcia, a fani zaczęli komentować. - Zanim przeczytałam opis, a nie wiedziałam jak wygląda pani mąż, pomyślałam, że to brat ? - brzmi jeden z komentarzy pod zdjęciem Ilony i Pawła Janyst. 

Mąż Ilony Janyst również działa artystycznie, więc m.in. dlatego tworzą tak dobrany duet. Niedawno para doczekała się dziecka i właśnie z tego powodu aktorka musiała zawiesić swój udział w "M jak miłość". W poprzednim sezonie Aneta i Olek prawie nie pojawiali się na ekranie, bo ich bohaterowie przebywali w Wiedniu. Teraz wszystko się zmieni, a oni znów zagoszczą na stałe do Warszawy. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Iza wybije się na nieszczęściu Mostowiaków. Zatraci się w dziennikarskim śledztwie?

Na występ gwiazdora M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze