Kurdej-Szatan odeszła z M jak miłość. Przed porodem podjęła trudną decyzję! Nie miała innego wyjścia

2020-07-31 15:21 Ag
Kurdej-Szatan odeszła z M jak miłość. Przed porodem podjęła trudną decyzję! Nie miała innego wyjścia
Autor: MTL Maxfilm Kurdej-Szatan odeszła z M jak miłość. Przed porodem podjęła trudną decyzję! Nie miała innego wyjścia

Barbara Kurdej-Szatan odeszła z "M jak miłość" kilka miesięcy temu, a decyzja była związana z ciążą i terminem porodu, który przypada na wrzesień. Ostatni raz Joasia w nowym sezonie "M jak miłość" pojawi się już na samym początku. Wyjedzie, żeby Kurdej-Szatan mogła zniknąć z serialu. To jednak niejedyna zmiana w życiu gwiazdy "M jak miłość". Przed porodem nie miała innego wyjścia i zajęła się pilną sprawą, która spędzała jej sen z powiek. I nie chodzi tylko o odejście z "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Pożegnanie Joasi z "M jak miłość" będzie jednym z najmocniejszych wątków nowego sezonu. Już w 1524 odcinku "M jak miłość" Joasia dowie się, że jest w ciąży i postanowi wyjechać do Francji. Powód? Żeby uciec od Michała (Paweł Deląg) i problemów z mężczyznami.

Rezygnacja Kurdej-Szatan z roli w "M jak miłość" ma ścisły związek z ciążą i porodem. Aktorka postanowiła większość ciąży spędzić na urlopie, a po narodzinach syna też nie wróci od razu do pracy. Nie wiadomo czy i kiedy znów zagra Joasię w "M jak miłość". Ostatnio wyznała szczerze, że straciła główną rolę w serialu z powodu ciąży.

Patrz też: Kurdej-Szatan odeszła z M jak miłość. Ostatnia scena z Joasią wstrząśnie wszystkimi w nowym sezonie

Ale to tylko jedna z trudnych decyzji gwiazdy "M jak miłość" przed porodem. Krąży plotka, że ciężarna Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan na nieco ponad miesiąc przed narodzinami syna musieli załatwić jeszcze jedną pilną sprawę. O co chodzi?

Aktorka z "M jak miłość" i jej bliscy przeżyli koszmarne chwile po tym jak ostatnio przez Polskę przeszły katastrofalne ulewy. Żywioł dopadł także serialową Joasię z "M jak miłość" oraz jej rodzinę, z którą mieszka na jednym z osiedli domków pod Warszawą.

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Ula odeszła z M jak miłość? Iga Krefft przerwała milczenie w sprawie stanu zdrowia

- Prawie całe osiedle zostało zalane, dlatego w nocy odcięli nam prąd. Na szczęście Rafał kupił agregat, byśmy mogli funkcjonować i żeby lodówka się nie rozmroziła - żaliła się Kurdej-Szatan, a jej słowa cytuje tygodnik "Życie na gorąco".

Tam też czytamy, że w związku z ogromnym zagrożeniem jakie niosą ze sobą ulewy i nawałnice gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy. Trzy lata temu uciekła z centrum stolicy na peryferia, a teraz ponoć pożałowała z mężem tej decyzji. Kurdej-Szatan i jej rodzina marzyła o spokojnym, cichym życiu na obrzeżach dużego miasta, ale będąc w ciąży dostrzegła spore minusy.

Na tym nie koniec zmian u aktorki z "M jak miłość". Razem z mężem szykują już nowe mieszkanie na narodziny syna i zmienią szkołę starszej córki Hani. Według plotkarskiego tygodnia Szatanowie chcą załatwić wszystkie pilne sprawy jeszcze przed porodem, tak aby córka zaczęła nowy rok szkolny w innym miejscu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
A tymczasem po wakacjach... 😳 Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)
Barbara Kurdej-Szatan w ciąży
Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan w ciąży
Barbara Kurdej-Szatan w ciąży i jej mąż Rafał Szatan
Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan w ciąży i jej mąż Rafał Szatan
Barbara Kurdej-Szatan w ciąży i jej mąż Rafał Szatan
Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan w ciąży i jej mąż Rafał Szatan
Najnowsze