Kurdej-Szatan odeszła z M jak miłość. Ostatnia scena z Joasią wstrząśnie wszystkimi w nowym sezonie

2020-07-14 16:46 Ag
Kurdej-Szatan odeszła z M jak miłość. Ostatnia scena z Joasią wstrząśnie wszystkimi w nowym sezonie
Autor: MTL Maxfilm Kurdej-Szatan odeszła z M jak miłość. Ostatnia scena z Joasią wstrząśnie wszystkimi w nowym sezonie

Barbara Kurdej-Szatan odeszła z "M jak miłość"! Ciąża i zbliżający się wielkimi krokami termin porodu serialowej Joasi w "M jak miłość" zmusił ją do pożegnania się z serialem. Ostatnia scena z Joasią w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 została nakręcona już dawno temu. Widzów czeka wstrząs kiedy Kurdej-Szatan pojawi się ostatni raz na ekranie. Co czeka Joasię? Dowie się, że jest w ciąży i wyjedzie na długo z Warszawy! Nowe życie z dzieckiem rozpocznie we Francji...

Kiedy Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz zagra w "M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan nie będzie grała w "M jak miłość" przez kilka miesięcy! We wrześniu aktorka z "M jak miłość" i jej mąż Rafał Szatan zostaną drugi raz rodzicami - będą mieli syna! A w nowym sezonie "M jak miłość", już w 1524 odcinku o ciąży dowie się także Joasia! Zrobi test ciążowy, który potwierdzi, że spodziewa się dziecka. Ciąża Joasi w "M jak miłość" po wakacjach 2020 będzie wpadką i wywróci jej życie do góry nogami. Kiedy odkryje, że Michał jest oszustem, który rozdzielił ją z ukochanym Leszkiem (Sławek Uniatowski) zdecyduje się na wyjazd. Nie powie o dziecku ani Michałowi ani Leszkowi!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga znowu zajdzie w ciążę?! Nowe dziecko u Zduńskich! - ZDJĘCIA

Serialowa Joasia odejdzie z "M jak miłość" na długi czas. Rozpocznie nowe życie we Francjo razem ze swoim ojcem Adamem Tarnowskim (Juliusz Krzysztof Warunek) i przybraną córką Zosią (Julia Wróblewska). Kurdej-Szatan skończyła pracę na planie "M jak miłość" już w marcu, tuż po wybuchu epidemii koronawirusa.

Właśnie ze względu na ciążę gwiazdy "M jak miłość" i sytuację zagrożenia ostatnia scena z udziałem Joasi została nakręcona w inny niż zwykle sposób. Jak podaje magazyn "Flesz" widzowie nie zobaczą ciężarnej Asi na ekranie, bo ujęcie powstało online i Chodakowska pojawi się tylko wirtualnie!

M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nie powie Michałowi o ciąży! Znowu będzie przy Leszku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kiedy i czy w ogóle Kurdej-Szatan wróci do "M jak miłość" po porodzie? Produkcja serialu nie bierze pod uwagę innej możliwości, ale da aktorce czas na urlop macierzyński. Joasia wróci do Polski z dzieckiem Michała najwcześniej pod koniec tego roku, więc pojawi się dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" emitowanych już w 2021 roku!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Wzruszające spotkanie Joasi i Leszka po wypadku w górach! Nie powie mu o ciąży

Gwiazda "M jak miłość" będzie miała specjalne, komfortowe warunki na planie serialu - dla siebie i swojego synka! Oczywiście będzie mogła zabierać dziecko do pracy. - Produkcja "M jak miłość" zawsze zapewnia mamom m.in. osobną przyczepę, w której Basia będzie mogła karmić i spędzać przerwy z dzieckiem, oraz skrócony czas na planie, by jednorazowo nagrać jak najwięcej scen - wyjaśniła Karolina Baranowska z MTL Maxfilm w rozmowie z "Fleszem".

Decyzja Kurdej-Szatan o powrocie na plan "M jak miłość" po porodzie i urlopie macierzyńskim jeszcze nie zapadła - nie wiadomo kiedy znów zagra Joasię!

Wyświetl ten post na Instagramie.
A tymczasem po wakacjach... 😳 Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)
M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Barbara Kurdej-Szatan w ciąży i jej mąż Rafał Szatan
Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan w ciąży i jej mąż Rafał Szatan
Barbara Kurdej-Szatan w ciąży
Autor: AKPA Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Najnowsze