M jak miłość po wakacjach 2020. Pierwsze spotkanie Joasi w ciązy i ocalałego Leszka w szpitalu! Popłyną łzy wzruszenia?

2020-07-09 12:25 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Pierwsze spotkanie Joasi w ciązy i ocalałego Leszka w szpitalu! Popłyną łzy wzruszenia?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Pierwsze spotkanie Joasi w ciązy i ocalałego Leszka w szpitalu! Popłyną łzy wzruszenia?

W 1524 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 dojdzie do pierwszego spotkania Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) w ciąży i cudem ocalałego Leszka (Sławek Uniatowski) w szpitalu! Joasia popędzi do ukochanego kiedy tylko dowie się, że miał straszny wypadek w górach i o mało nie zginął! Czy dawni kochankowie padną sobie w ramiona i poleją się łzy? Na pewno Joasię i Leszka czeka ważna rozmowa po długich miesiącach rozstania... Czy Joasia powie Leszkowi, że jest w ciąży i podejmą życiową decyzję w 1524 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020?

"M jak miłość" odcinek 1524. Nowe odcinki już we wrześniu w TVP2.

W 1524 odcinku "M jak miłość" Joasia pozna cała prawdę o kłamstwach Michała i dowie się, że Leszek miał straszny wypadek w górach. Leszek zostanie tez przetransportowany do szpitala w Warszawie, a tam już ukochana będzie mogła go nareszcie zobaczyć. Co bez żadnej zwłoki uczyni - poleci do niego jak na skrzydłach!

Cała prawda o tym, że Michał ukrył przed Joasią podróż Leszka, jego potworny wypadek, a nawet pełne miłość ostatnie słowa wyjdzie na jaw w 1524 odcinku "M jak miłość". Wszystkie tajemnice ujawni Joasi Robert Krajewski, który znów znajdzie sposób, aby wtargnąć do życia syna i - może przypadkiem - zrobi coś dobrego. Co zrobi Joasia?

M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nie powie Michałowi o ciąży! Znowu będzie przy Leszku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Joasia będzie totalnie wstrząśnięta faktem, że mężczyzna, któremu zaufała tak podle ją przez długi czas oszukiwał. Jednak najważniejsze dla będzie zobaczyć natychmiast rannego Leszka w szpitalu! Czy w 1524 odcinku "M jak miłość" rozdzieleni na długi czas kochankowie rzuca się sobie w ramiona?

Joasia tego samego dnia potwierdzi również, że jest w ciąży - nie powie jednak o tym ani słowa Michałowi. Czy wyzna tę prawdę Leszkowi i razem podejmą ważną decyzje o wspólnym wychowaniu maleństwa? Na odpowiedź musimy zaczekać do 1524 odcinka "M jak miłość".