M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nie powie Michałowi o ciąży! Znowu będzie przy Leszku

2020-07-06 20:02 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nie powie Michałowi o ciąży! Znowu będzie przy Leszku
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nie powie Michałowi o ciąży! Znowu będzie przy Leszku

W 1524 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) odkryje, że zaszła w ciążę i nie powie Michałowi (Paweł Deląg) o dziecku! Zrobi to, ponieważ dowie się, że kochanek zataił przed nią wypadek Leszka (Sławek Uniatowski). Joasia w "M jak miłość" odwiedzi poszkodowanego Krajewskiego w szpitalu... Czy to z nim wychowa dziecko? To będzie koniec romansu z Michałem? Sprawdź, co wydarzy się po wakacjach 2020 w "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Po wakacjach 2020 w 1524 odcinku "M jak miłość" Joasia zatai przed Michałem, że zaszła w ciążę! Przed letnią przerwą Chodakowska rozstała się z Leszkiem i w końcu dała szansę Ostrowskiemu. Wylądowała z nim w łóżku i wszystko wskazywało na to, że będą żyć długo i szczęśliwie. Niestety, pisarz na własne życzenie wszystko zaprzepaści. W ubiegłym sezonie "M jak miłość" dowiedział się o wypadku Leszka w Himalajach. Zataił tę informację przed Joasią, która w końcu odkryje prawdę. Jak do tego dojdzie?

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Artur wróci jako brat bliźniak? Przerażające zdjęcie z planu i zapowiedź powrotu psychola!

M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nie powie Michałowi o ciąży! Znowu będzie przy Leszku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Według doniesień "Świata Seriali" w nowych odcinkach serialu "M jak miłość" Michał dowie się, że poszkodowany w górach rywal został przetransportowany do Polski. W tajemnicy przed Joasią natychmiast popędzi do szpitala i tam okaże się, że Krajewski już wie o jego związku z Chodakowską. Leszek postanowi dać byłej partnerce spokój i nie będzie się z nią kontaktował. Dopiero jego ojciec zadzwoni do niedoszłej synowej i powie jej o wszystkim! 

Wściekła Joasia w 1524 odcinku "M jak miłość" spotka się z Michałem i poinformuje go, że dowiedziała się o jego intrydze. Jednocześnie bohaterka zacznie doświadczać objawów typowych dla ciąży i wykona test. Jego wynik okaże się pozytywny! Zdecyduje się nie mówić Michałowi o tym, że spodziewają się dziecka i zamiast tego odwiedzi Leszka w szpitalu. Czy na zawsze porzuci Ostrowskiego i to z Krajewskim wychowa jego potomka? Przekonamy się po wakacjach 2020.

Sprawdź też: M jak miłość. Choroba Mikołaja Roznerskiego to niejedyny dramat w jego życiu! Rodzina mu się rozpadła

Najnowsze