M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga znowu zajdzie w ciążę?! Nowe dziecko u Zduńskich! - ZDJĘCIA

2020-07-12 9:02 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga znowu zajdzie w ciążę?! Nowe dziecko u Zduńskich! - ZDJĘCIA
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga znowu zajdzie w ciążę?! Nowe dziecko u Zduńskich! - ZDJĘCIA

Po wakacjach 2020 Kinga (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość" zajdzie w ciążę?! Na planie "M jak miłość" pojawił się kolejny brzdąc! Rodzina braci Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek) w ubiegłym sezonie powiększyła się o bliźniaczki. Czy teraz dzieci Zduńskich w "M jak miłość" będą mieć jeszcze jedną siostrę? Sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W ubiegłym sezonie "M jak miłość" rodzina Zduńskich powiększyła się o bliźniaczki! Kinga i Piotrek chcieli mieć jedno dziecko, jednak los spłatał im psikusa. Zajmowanie się dwiema małymi dziewczynkami nie jest łatwe i bez pomocy rodziny, w szczególności Pawła, nie daliby sobie rady.

Niedawno na Instagramie Rafała Mroczka pojawiło się nagranie z małą dziewczynką, która wesoło biega dookoła bistro Kingi. Czy to zapowiedź kolejnej ciąży?

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Werner pójdzie na całość z Sandrą?! Agata może o nim zapomnieć

M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek będzie miał straszny wypadek. Pobiegnie za Kingą i będzie zwijał się z bólu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na szczęście Zduńscy w "M jak miłość" nie planują kolejnego dziecka, bo wtedy ich życie do końca wywróciłoby się do góry nogami. Tajemniczą dziewczynką z planu jest mała córeczka Rafała Mroczka, która przyszła z tatą na plan. Nie wiadomo, czy aktor po prostu zabrał ją do pracy, jak to się czasami zdarza, kiedy brakuje rąk do zajmowania się pociechą, czy scenarzyści "M jak miłość" postanowili umieścić Zosię w obsadzie. 

Rafał Mroczek w ubiegłym roku ogłosił rozstanie z Joanną Skrzyszewską, z którą był trzynaście lat, a w 2016 zaręczyli się. Niestety, ich związek nie przetrwał.

- Prawdą jest, że pomimo wielu prób i profesjonalnej pomocy, nie udało mi się uratować związku z partnerką. Kocham swoją córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym (...) - napisał gwiazdor w swoim oświadczeniu.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Ewa wróci do Polski, ale bez Marka?! Ogromna zmiana w życiu Dominiki Kluźniak!

M jak miłość. Zosia, córka Rafała Mroczka, na planie
Autor: INSTAGRAM M jak miłość. Zosia, córka Rafała Mroczka, na planie

Najnowsze