Koniec Marcina w M jak miłość! Mikołaj Roznerski dostał ważną rolę z innym hicie TVP

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec Marcina w M jak miłość! Mikołaj Roznerski dostał ważną rolę z innym hicie TVP

Koniec Marcina w M jak miłość! Mikołaj Roznerski dostał ważną rolę z innym hicie TVP

Porażająca wiadomość "M jak miłość"! Marcin z znika na zawsze z serialu? Wszystko przez rolę w innym wielkim hicie TVP, w którym dostał ważną rolę. W związku z tym zaistniała obawa, że Mikołaj Roznerski nie będzie w stanie pogodzić gry na kilku planach filmowych, w tym jednym zagranicznym. Najbardziej lubiana para "M jaka miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin właśnie zaczęła się godzić po wielkim kryzysie, spowodowanym przez mściwego drania Bosackiego (Darusz Kordek). I kiedy Chodakowscy razem z dziećmi zaczynają na nowo układać swoje życie w Gródku, to wszystko miałoby się nagle skończyć przez rolę w innym hicie TVP? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

Marcin odchodzi z "M jak miłość"? Mikołaj Roznerski przyjął rolę w innym wielkim hicie TVP

Niepokojące wieści dla fanów "M jak miłość" docierają za pośrednictwem profilu Mikołaja Roznerskiego na Instagramie i innych doniesień medialnych. To już pewne - gwiazdor przyjął ważną rolę w kolejnym sezonie wielkiego hitu TVP. Czy częste wyjazdy na zagraniczne plany zdjęciowe muszą go do rezygnacji najważniejszej w jego karierze roli?

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Roznerski dołączył do obsady 4 sezonu ukraińskiego hitu "Zniewolona". Polscy widzowie aktualnie oglądają w TVP powtórki 1 i sezonu losów Katii (Katerina Kowalczuk), a już w lutym zobaczymy jego kontynuację. W 3 sezonie Kowalczuk zastąpi Sonya Priss, a w 4 części do obsady dołacza Marcin z "M jak miłość" - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

Czy Roznerski pogodzi pracę na 3 planach serialowych: "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Zniewolona 4", grę w teatrze i nowe role filmowe? 

Nie przegap: Barbara Kurdej-Szatan po wyrzuceniu z M jak miłość przerywa milczenie! Nawet produkcja serialu nie wiedziała o decyzji prezesa TVP

Uspokajamy - na razie nic nie zagraża roli Marcina w "M jak miłość". Wątek Chodakowskich zawrócił na ścieżkę szczęścia, a nowa Iza nabrała pewności siebie i nie dopuści już, aby nią manipulowała jakiś Bosacki. 

Kogo zagra Roznerski w "Zniewolonej 4" jest na razie pilnie strzeżoną tajemnica produkcji. Na ZDJĘCIACH  z planu widać, że będzie ważną osobistością, która odegra istotną rolę w najmłodszym pokoleniu Katii i Żadana (Maxim Radugin).    

Zobacz koniecznie: Na dobre i na złe, odcinek 824: Ostatnia rozmowa Michała i umierającego Piotra. Będzie chciał go wykończyć – ZDJĘCIA

M jak miłość: Były ukochany Aleksandry zmieni życie rodziny Chodakowskiej. Janek Wójcik będzie ojcem jej synów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze