Koniec Marcina w M jak miłość! Mikołaj Roznerski dostał ważną rolę z innym hicie TVP

2021-11-25 13:02
Koniec Marcina w M jak miłość! Mikołaj Roznerski dostał ważną rolę z innym hicie TVP
Autor: MTL Maxfilm Koniec Marcina w M jak miłość! Mikołaj Roznerski dostał ważną rolę z innym hicie TVP

Porażająca wiadomość "M jak miłość"! Marcin z znika na zawsze z serialu? Wszystko przez rolę w innym wielkim hicie TVP, w którym dostał ważną rolę. W związku z tym zaistniała obawa, że Mikołaj Roznerski nie będzie w stanie pogodzić gry na kilku planach filmowych, w tym jednym zagranicznym. Najbardziej lubiana para "M jaka miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin właśnie zaczęła się godzić po wielkim kryzysie, spowodowanym przez mściwego drania Bosackiego (Darusz Kordek). I kiedy Chodakowscy razem z dziećmi zaczynają na nowo układać swoje życie w Gródku, to wszystko miałoby się nagle skończyć przez rolę w innym hicie TVP? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

Marcin odchodzi z "M jak miłość"? Mikołaj Roznerski przyjął rolę w innym wielkim hicie TVP

Niepokojące wieści dla fanów "M jak miłość" docierają za pośrednictwem profilu Mikołaja Roznerskiego na Instagramie i innych doniesień medialnych. To już pewne - gwiazdor przyjął ważną rolę w kolejnym sezonie wielkiego hitu TVP. Czy częste wyjazdy na zagraniczne plany zdjęciowe muszą go do rezygnacji najważniejszej w jego karierze roli?

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Roznerski dołączył do obsady 4 sezonu ukraińskiego hitu "Zniewolona". Polscy widzowie aktualnie oglądają w TVP powtórki 1 i sezonu losów Katii (Katerina Kowalczuk), a już w lutym zobaczymy jego kontynuację. W 3 sezonie Kowalczuk zastąpi Sonya Priss, a w 4 części do obsady dołacza Marcin z "M jak miłość" - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

Czy Roznerski pogodzi pracę na 3 planach serialowych: "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Zniewolona 4", grę w teatrze i nowe role filmowe? 

Nie przegap: Barbara Kurdej-Szatan po wyrzuceniu z M jak miłość przerywa milczenie! Nawet produkcja serialu nie wiedziała o decyzji prezesa TVP

Uspokajamy - na razie nic nie zagraża roli Marcina w "M jak miłość". Wątek Chodakowskich zawrócił na ścieżkę szczęścia, a nowa Iza nabrała pewności siebie i nie dopuści już, aby nią manipulowała jakiś Bosacki. 

Kogo zagra Roznerski w "Zniewolonej 4" jest na razie pilnie strzeżoną tajemnica produkcji. Na ZDJĘCIACH  z planu widać, że będzie ważną osobistością, która odegra istotną rolę w najmłodszym pokoleniu Katii i Żadana (Maxim Radugin).    

Zobacz koniecznie: Na dobre i na złe, odcinek 824: Ostatnia rozmowa Michała i umierającego Piotra. Będzie chciał go wykończyć – ZDJĘCIA

M jak miłość: Były ukochany Aleksandry zmieni życie rodziny Chodakowskiej. Janek Wójcik będzie ojcem jej synów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze