Koniec M jak miłość. Marysia zdradzi Barbarze największy sekret Pawła w ostatnim 1594 odcinku! Ale i tak nie uspokoi matki

i

Autor: tvp/vod Koniec M jak miłość. Marysia zdradzi Barbarze największy sekret Pawła w ostatnim 1594 odcinku! Ale i tak nie uspokoi matki

Koniec M jak miłość. Marysia zdradzi Barbarze największy sekret Pawła w ostatnim 1594 odcinku! Ale i tak nie uspokoi matki

W ostatnim, 1594 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) uczyni wszystko aby uspokoić Barbarę (Teresa Lipowska). Do tego stopnia będzie jej zależało na spokoju matki, że wygada jej największą tajemnicę swojego syna (Rafał Mroczek)! Barbara nieco ożywi się na wieść, że już za moment wielkie szczęście może spotkać Pawła, ale nie przestanie się martwić o los załamanego po zdradzie Lilki (Monika Mielnicka) Mateusza (Krystian Domagała). Czy Mostowiakowa i Zduńska dowiedzą się w 1594 odcinku "M jak miłość", że nie stało się nic strasznego? Wygląda na to, że wszyscy uspokoimy się dopiero w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2021.

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1594 odcinku "M jak miłość" Marysia odbędzie bardzo ważną rozmowę z matką w dzień otwarcia nowego bistro Kingi po rewolucji Franki (Dominika Kachlik). Obie będą podekscytowane tym, co się ma wydarzyć, a szczególnie Marysia, bo ona jedna wie, że Paweł oświadczy się swojej dziewczynie! Ale Barbara będzie żyła sprawami Mateusza, jego mrocznym, ciężkim milczeniem, które zdaniem babci może zwiastować najgorsze...

Dlatego Marysia w 1594 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się ujawnić Barbarze tajemnicę Pawła. I wprawdzie osiągnie skutek, ale niestety nie na długo. Po chwili radości Barbara wróci do zamartwiania się o ukochanego wnuka. Jak będzie wyglądała rozmowa matki z córką w finale 21 sezonu "M jak miłość"?       

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość pokazała dziecko. Marcjanna Lelek była w ciąży i urodziła w tajemnicy? - ZDJĘCIA

Koniec M jak miłość. Duch Lucjana w finale sezonu w 1594 odcinku! Takich scen w serialu jeszcze nie było
M jak miłość, odc. 1594: Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: tvp/vod

- Lubię ją, ma dobrą energię! - zacznie Marysia od zachwytów na temat Franki. - I tak się cieszę na ten dzisiejszy wieczór, bo chciałabym, żeby Paweł... Żeby mu się wreszcie udało.  

- Szkoda, że Arturowi wypadł dyżur, na pewno chciałby być tam z nami - skomentuje tylko zamyślona Barbara. 

- No tak, ale może Ula i Bartek przyjadą...- Marysia spróbuje zmienić temat. 

- Powiem ci, córciu, że ja najchętniej bym odpuściła i została w domu. Ze względu na Mateusza... Chciałabym z nim porozmawiać - w tym momencie 1594 odcinka "M jak miłość" Barbara ujawni swój prawdziwy stan ducha.   

- No ale po tym co mi powiedziałaś to muszę to widzieć! - w końcu do Barbary dotrze, że usłyszała przed chwilą prawdę o oświadczynach Pawła!

- Właśnie, musisz, bo dla Pawła to jest bardzo ważny wieczór i chciałby, żebyś tam była - odpowie jej uradowana Marysia.

- Patrz jak to jest, dla jednego szczęście, dla drugiego smutek - Barbara szybko wróci na tory smutnych rozmyślań. 

Ostatecznie Marysia w 1594 odcinku "M jak miłość" będzie musiała powstrzymać Barbarę przed kolejnym telefonem i nagraniem na skrzynkę nieobecnego Mateusza. A i tak nikt nie dowie się, co się stanie z młodym Mostowiakiem stanie w finale "M jak miłość".  

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Wstrząsające odkrycie Joasi. Zobaczy Leszka z nową kobietą?

M jak miłość, odc. 1594: Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość, odc. 1594: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1594: Paweł (Rafał Mroczek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze