Koniec Dawida w M jak miłość. Przebiegły i nieobliczalny Antek zasłoni Basi cały świat – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Koniec Dawida w M jak miłość. Przebiegły i nieobliczalny Antek zasłoni Basi cały świat – ZDJĘCIA

Koniec Dawida w M jak miłość. Przebiegły i nieobliczalny Antek zasłoni Basi cały świat – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" nadciąga nieuchronnie koniec wielkiej historii Dawida Jaszewskiego (Iwo Wiciński). Chłopak szybko skradł serce 13-letniej Basi Rogowskiej (Karina Woźniak). Nieziemsko przystojny, szatańsko niebezpieczny i ostatecznie zakochany w Basi na zabój chłopak może przegrać z blond konkurentem! Antek (Franciszek Szymański) Nieśpielak jest równie irytujący i nieobliczalny, co Dawid w początkach zauroczenia Basi. Czy wykurzy z ekranu "M jak miłość" Dawida, w miłość do którego Basia wierzyła, że jest "na całe życie"? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie Dawida i Antka z Basią w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1657 - poniedziałek, 2.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1657 odcinku "M jak miłość" na drodze Basi stanie niejaki Antek Nieśpielak. Młoda Rogowska wpadnie na niego w lesie w Grabinie i chłopak absolutnie nie przypadnie jej do gustu. Młoda Rogowska ucieknie przed nim do domu, ale nie będzie się spodziewała, że właśnie w tym bezpiecznym miejscu za moment znów na niego trafi! 

Jak pamiętamy - historia Basi i Dawida w "M jak miłość" również zaczęła się podczas leśnych wycieczek. Na początku chłopak wydawał się niebezpieczny, a jego zainteresowanie samobójstwami i używkami na jakiś czas zrobiły z niego nawet "psychola". jednak z czasem okazało się, 13-latek  jest poważnie chory, a jego ojciec, Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek) to drań i pijak, który sprowadził na Mostowiaków i Lisieckich wielką tragedię. Ostatecznie Basia trwała przy swoim chłopaku, wiele razem przeszli i wydawało się, że będą ze sobą zawsze. Ale jak to w życiu bywa, również w serialu pojawi się konkurent. Czy Dawid będzie musiał poddać się i odleci do swojej matki (Małgorzata Lewińska) do USA?   

- Cześć... Hej, dokąd tak pędzisz? Mogę cię o coś zapytać? Jesteś stąd? Bo ja się chyba zgubiłem... Do Grabiny to tędy? Też tam idziesz? To może... przejdziemy się razem? 

Basia na widok intruza zacznie w 1657 odcinku "M jak miłość" uciekać. Uda jej się to, ale nie na długo. Ten sam chłopak zasiądzie do stołu u Mostowaków ze swoim czarującym ojcem, Nieśpielakiem (Zbigniew Suszyński)!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1661: Dziecko Franki umiera. Nowi rodzice jej syna Adama przekażą wstrząsające wieści o chorobie - WIDEO, ZDJĘCIA

Podczas obiadu w 1657 odcinku "M jak miłość" Antek nie będzie od Basi odrywał wzroku. A ona będzie tym faktem coraz bardziej speszona. Antek doskonale będzie wiedział jak wielkie wrażenie robi na młodej Rogowskiej, podobnie jak jego ojciec na Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Na pożegnanie młody Nieśielak uśmiechnie się do Basi czarująco i wyjdzie przekonany, że już wpadła w jego sidła.   

- Muszę już lecieć... To co? Mam nadzieję, że jak się następnym razem zobaczymy, już nie będziesz przede mną zwiewać? - zapyta Antek doskonale znając odpowiedź dziewczyny. 

I choć Basia w 1657 odcinku "M jak miłość" będzie komentowała tę wizytę twierdząc, że Antek jest stuknięty, widzowie nie będą mieli wątpliwości - chłopak zrobił na niej wielkie wrażenie!

Czy to już koniec Dawida w "M jak miłość"? Przekonamy się śledząc wątek od poniedziałku, 2 maja!  

Nie przegap: M jak miłość. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i wszystkich przyjaciół. Będzie cierpiała jak nigdy wcześniej - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Jasiek pobity przez ojca zboczeńca! Paweł mu tego nie daruje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze