Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Przerwa na planie zaalarmowała wszystkich

i

Autor: MTL Maxfilm Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Przerwa na planie zaalarmowała wszystkich

Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Przerwa w pracy zaalarmowała wszystkich

Kolejna przerwa na planie "M jak miłość" postawiła na nogi widzów ulubionego serialu Polaków. Czy powtarza się sytuacja sprzed roku, kiedy wybuch pandemii koronawirusa wymusił przerwę w pracy ekipy serialu, a wakacyjna przerwa w emisji serialu zaczęła się już pod koniec maja? Kiedy zobaczymy nowe odcinki "M jak miłość"? Wiemy do kiedy potrwa przerwa na planie!

Kiedy zobaczymy nowe odcinki "M jak miłość"? Wiemy jak długo potrwa przerwa!

Kolejna przerwa w pracy na planie "M jak miłość"! Czy ma to jakikolwiek związek z pandemią koronawirusa, czy to zwyczajna pauza okołoświąteczna, do której ekipa serialu jest już przyzwyczajona? Wiemy na pewno jak długo potrwa. 

Jako pierwsi o niespodziewanych zmianach na planie "M jak miłość" poinformowały nie do końca wprost gwiazdy serialu - Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek. Serialowa Kinga ogłosiła żartobliwie "swój ostatni dzień na palnie M jak miłość", a jej serialowy mąż, Piotrek Zduński opowiedział o niespodziewanej przerwie w swoim materiale WIDEO na Instastory. 

- Trudno, musimy to wszyscy jakoś przetrwać. Wierzę, że damy w końcu radę - mówił o nowych obostrzeniach w pandemii Marcin Mroczek. - Obyśmy te święta spędzili w radosnych nastrojach i w zdrowiu, przede wszystkim - zwrócił się aktor do fanów.     

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1580: Dramatyczna decyzja Barbary. Wypełni wolę Lucjana, żeby zatrzymać przy sobie rodzinę

Przerwa na planie "M jak miłość"! Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Rok temu również aktorzy musieli zejść z planu "M jak miłość", a fani zaczęli się obawiać, czy wybuch pandemii nie zagrozi emisji nowych odcinków ich ulubionego serialu - pisaliśmy o tym TUTAJ. I faktycznie, wakacyjna przerwa w wyświetlaniu nowych odcinków "M jak miłość" została wprowadzona przed zwyczajowym czasem i widzowie musieli już od 26 maja czekać na nowy sezon! Czy ta sytuacja powtórzy się?

Na razie wiadomo, że przerwa w pracach na planie "M jak miłość" potrwa do połowy kwietnia. Serwis agencyjny AKPA podaje program i streszczenia odcinków  do 13 kwietnia włącznie, a produkcja na razie nie wypowiada się na temat przerwy w pracy oraz zmian w programie.

- Uspokajamy widzów, mamy nakręcony zapas odcinków, więc "M jak miłość" nie zniknie - podało anonimowe źródło se.pl. 

Pewne jest, że ekipa "M jak miłość" ma zwyczajową wiosenną przerwę około świąteczną w pracy na planie. Produkcja w ubiegłym roku poradziła sobie z pandemią testując każdego dnia aktorów i obsługę zdjęciową. Zapewne tym razem ekipa radzi sobie z wirusem tak samo, a jedyna przerwa która nas na pewno czeka, to emisja odcinka w poniedziałek wielkanocny - w święta zawsze zamiast kolejnych odcinków seriali emitowane są w telewizji filmy kinowe. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1579: Piotrek znów zostawi Kingę i dzieci! Odbierze dramatyczny telefon. To się źle skończy dla Zduńskiej

M jak miłość odc. 1580: Barbara (Teresa Lipowska), Tadeusz Kiemlicz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1580: Barbara (Teresa Lipowska), Tadeusz Kiemlicz (Bartłomiej Nowosielski), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Przerwana na planie M jak miłość! Fatalne wieści dla fanów

i

Autor: MTL Maxfilm Przerwana na planie M jak miłość! Fatalne wieści dla fanów
M jak miłość, odc. 1579: Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość odc. 1577. Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze