Koniec M jak miłość. Szokująca decyzja TVP. Ostatni odcinek sezonu wcześniej niż przed wakacjami

2020-04-09 14:41 Ag
Koniec M jak miłość. Szokująca decyzja TVP. Ostatni odcinek sezonu wcześniej niż przed wakacjami
Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Szokująca decyzja TVP. Ostatni odcinek sezonu wcześniej niż przed wakacjami

"M jak miłość" skończy się jeszcze przed rozpoczęciem wakacji! Już wiadomo kiedy nastąpi koniec sezonu "M jak miłość"i TVP2 wyemituje ostatni odcinek serialu przed wakacyjną przerwą. To pewne, że mimo epidemii koronwirusa nie zabraknie nowych odcinków "M jak miłość" do emisji i do końca sezonu widzowie będą oglądać same premierowe odcinki. Jednak ten sezon "M jak miłość" zakończy się na 1522 odcinku, który widzowie zobaczą jeszcze przez początkiem wakacji. Kiedy dokładnie ostatni odcinek "M jak miłość" przed przerwą?

Kiedy ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami 2020?

Czy "M jak miłość" zniknie z telewizji z powodu epidemii koronawirusa? TVP zawiesza emisję wielu serialu, bo produkcje na planach zostały wstrzymane do odwołania. Ekipa "M jak miłość" ma teraz ponad miesięczną przerwę w zdjęciach, bo cały bieżący sezon został nakręcony. Zgodnie z planem aktorzy mieli kręcić kolejne odcinki serialu, które w TVP2 będą emitowane jesienią już od 17 kwietnia. Ten termin zostanie jednak najpewniej przesunięty.

Patrz też: Koniec M jak miłość. Będzie nagła przerwa w emisji przez koronawirusa? Czy zabraknie nowych odcinków?

Widzowie "M jak miłość" nie muszą się martwić, że zabraknie nowych odcinków do emisji. Katarzyna Cichopek uspokoiła wszystkich fanów, że ten sezon jest już skończony. - Zanim wybuchła epidemia koronawirusa udało nam się nagrać cały sezon, więc "M jak miłość" nie zniknie z anteny - ujawniła serialowa Kinga w rozmowie z "Party".

To jednak nie zmienia faktu, że ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami będzie nieco wcześniej - dokładnie 1522 odcinek zostanie wyemitowany we wtorek, 26.05.2020! To decyzja TVP, która ustaliła ramówkę już wcześniej. Serial miał się skończyć m.in. ze względu na Euro 2020.

Olek będzie siedział do końca życia!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czy przerwa na planie "M jak miłość" opóźni nowy sezon? Jeśli premierowe odcinki serialu nie powstaną na czas, nie będzie co emitować od września 2020 w TVP2. Na razie nie ma powodów do zmartwień. Nawet jeśli produkcja ruszy dopiero w wakacje, to wielu aktorów może poświęcić urlopy, żeby kręcić nowe odcinki "M jak miłość" i żeby wszystko było gotowe na jesień. Jednak w tej kwestii żadne decyzje nie zapadły.

Sprawdź też: M jak miłość. Kamil będzie miał jeden cel! Nie chodzi mu, żeby Olek skończył w więzieniu - WIDEO

- Mamy nadzieję, że ta ta trudna sytuacja zostanie opanowana i jak najszybciej wrócimy na plan - dodała Cichopek.

Najnowsze