Koniec M jak miłość. Będzie nagła przerwa w emisji przez koronawirusa? Nowy sezon opóźniony?

2020-03-26 7:49 sz
M jak miłość. Będzie nagła przerwa w emisji serialu? Co dalej z nowym sezonem M jak miłość?
Autor: TVP VOD M jak miłość. Będzie nagła przerwa w emisji serialu? Co dalej z nowym sezonem M jak miłość?

Czy to koniec "M jak miłość"? Emisja serialu zostanie wstrzymana z powodu koronawirusa? W związku ze wstrzymaniem kręcenia nowych odcinków wielu produkcji pojawiło się zaniepokojenie, że ulubiony serial Polaków może zniknąć z anteny! Stało już tak z serialami innych stacji telewizyjnych. A co z "M jak miłość"? Czy będzie kolejny sezon? Sprawdź, co już wiadomo o nowych odcinkach "M jak miłość".

Czy emisja "M jak miłość" zostanie wstrzymana? Co z nowymi odcinkami?

Serial "M jak miłość" zostanie wstrzymany aż do odwołania? Kręcenie nowych odcinków do wielu produkcji zostało tymczasowo wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa. Oprócz tego stacje jak TVP i TVN zarządziły nagłe zmiany ramówki. W telewizji publicznej pojawił się "Kapitan Tsubasa" dla najmłodszych widzów, a konkurenci zdjęli z anteny seriale już wcześniej nakręcone i gotowe do emisji, jak "Chyłka" i "Kod genetyczny". 

Czytaj: M jak miłość, odcinek 1505: Agnieszka narazi się Anecie! Zabierze jej Olka na weselu. Ostra reakcja!

A co dalej z "M jak miłość"? Karolina Baranowska, odpowiadająca za promocję z serialu, uspokoiła widzów:
- Wszystkie odcinki „M jak miłość”, które składają się na emitowany obecnie sezon i których premiera zaplanowana jest przed nastaniem wakacyjnej przerwy, są już nakręcone - powiedziała "Światowi Seriali".

Oznacza to, że do końca sezonu, czyli do maja, nie musimy martwić się o nowe odcinki. Aktorzy na razie mają miesięczną przerwę od planu, a co będzie dalej? Czas pokaże. Należy mieć nadzieję, że kryzys związany z koronawirusem zostanie szybko zażegnany i wszystko wróci z powrotem do normy. Scenarzyści już mają przygotowane nowe wątki dla bohaterów "M jak miłość" i na pewno nie pozwolą fanom się zanudzić, szczególnie, że w serialu ostatnio dzieje się naprawdę wiele. 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1504: Aga wbije Łukaszowi nóż w serce! Wygarnie mu, że bandyta Igor jest od niego lepszy

Najnowsze