KASIA z M jak MIŁOŚĆ nie ROZBIERZE się dla PLAYBOYA

2012-12-07 13:00 Ag

KASIA z M jak MIŁOŚĆ to jedna z najbardziej lubianych postaci w serialu. Chociaż ostatnio Kasia porzuciła narzeczonego Roberta (Paweł Góralski) dla Marcina (Mikołaj Roznerski), to fani M jak MIŁOŚĆ kibicują związkowi Kasi i Marcina. AGNIESZKA Sienkiewicz, czyli Kasia z M jak MIŁOŚĆ i Dorota z PRZYJACIÓŁEK zdradziła, że prywatnie jest szczęśliwie zakochana - jej partnerem jest aktor Maciej Marczewski. Ujawniła też, że odrzuciła propozycje nagich sesji w magazynach dla panów i nigdy nie rozbierze się dla  Playboya.

M jak MIŁOŚĆ. KASIA i MARCIN - ich przyjaźń przerodzi się w miłość - ZDJĘCIA >>>

Serialowe życie Kasi Mularczyk z M jak MIŁOŚĆ ostanio przypomina pasmo klęsk. Zaręczyny z Robertem bez miłości, krótki romans z Marcinem, który nie jest gotowy na trwały związek i ucieczka z Grabiny. Ostatnio Kasia zamieszkała w Warszawie z Marcinem i jego współlokatorem Krzyśkiem "Maczetą" (Mieszko Barglik). Znalazła pracę w fastfoodzie i próbuje ułożyć swoje życie.

Miłosne zawirowania na szczęście omijają aktorkę, która wciela się w postać Kasi. Agnieszka Sienkiewicz ma u swego boku kochającego partnera, Macieja Marczewskiego. - Moje serce jest szczęśliwie zajęte. Nie jestem już do wzięcia, więc w sumie marzenie o kochaniu szczęśliwie się realizuje - wyznała w wywiadzie dla "Faktu".

Sienkiewicz zdradziła także, że marzy o rolach dojrzałych kobiet po przejściach. Dla roli byłaby gotowa nawet obciąć włosy. Zupełnie inne podejście ma jednak do nagości i rozbieranych scen na ekranie.

M jak MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>


- W kinie zbyt często i łatwo epatujemy nagością. Nie podoba mi się funkcja kobiety na ekranie jako ozdobnika. Na taką nagość nigdy bym się nie zgodziła. Zresztą już raz się nie zgodziłam - powiedziała aktorka.

Kasia z M jak MIŁOŚĆ zapewniła, że nigdy nie pokaże się nago w magazynie dla panów. – Już dwukrotnie odrzuciłam propozycje od męskich gazet. Do niczego mi to niepotrzebne. Nie czuję potrzeby uwieczniania tego, jak wyglądam teraz czy chwalenia się ciałem - stwierdziła.

M JAK MIŁOŚĆ. Nowe życie PAWŁA I MADZI. Iza - NOWA KOCHANKA Zduńskiego. MADZIA wraca do MICHAŁA >>>

Najnowsze