Kacper Kuszewski znów w M jak miłość jako Marek Mostowiak. To najpilniej strzeżona tajemnica produkcji!

i

Autor: MTL Maxfilm Kacper Kuszewski znów w M jak miłość jako Marek Mostowiak. To najpilniej strzeżona tajemnica produkcji!

Kacper Kuszewski znów w M jak miłość jako Marek Mostowiak. To najpilniej strzeżona tajemnica produkcji!

Kacper Kuszewski wraca do "M jak miłość" po 6 latach? Marek Mostowiak wyjechał z Ewą (Dominika Kluźniak) do Australii po wakacjach w 20218 roku. Aktor spędził w serialu 18 lat i zdecydował się na porzucenie Grabiny na rzecz innych projektów i rozwoju kariery. Kuszewski w wielu wywiadach zapowiadał, że już nigdy nie wróci, bo ma serdecznie dość "M jak miłość", więc rozstanie przebiegło w nieco ciężkiej atmosferze. Ale czas leczy rany, a scenarzyści potrafią zdziałać cuda. Czy Kuszewski wróci tylko na chwilę do roli Marka i znajdzie Mateusza (Krystian Domagała), czy osiądzie ku szczęściu Barbary (Teresa Lipowska) w serialowej Grabinie na dłużej? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ jak zmieniał się Kacper Kuszewski jako Marek Mostowiak!

Kuszewski znowu lubi "M jak miłość"? Zdradzamy - szykuje się wielki powrót po latach!

Kacper Kuszewski jako Marek Mostowiak ostatni raz pojawił się w 1401 odcinku "M jak miłość". Przyjechał z Australii na ślub Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa), a przy okazji przekazał Barbarze (Teresa Lipowska), że już nigdy więcej nie wróci do Grabiny. Tak wyglądała ostatnia scena Marka w "M jak miłość" >>>

- Przyszedł ten moment. Po osiemnastu latach rozstaję się z serialem "M jak miłość" i postacią Marka Mostowiaka.To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi. Miałem tu możliwość grać u boku wspaniałych aktorów, od których uczyłem się aktorskiego rzemiosła, oraz pracować ze wspaniałą ekipą filmową, dzięki której poznałem wszystkie tajniki planu filmowego i pracy przed kamerą - napisał w 2015 roku w oficjalnym oświadczeniu o swoim odejściu z serialu Kuszewski. 

W licznych wywiadach, który Marek z "M jak miłość" udzielał po decyzji o rozstaniu z rodziną Mostowiaków, aktor podkreślał swój głód nowych wyzwań i rozwoju kariery.

- Marzy mi się rola w innym serialu. Jeżeli coś mnie trochę uwiera, to to, że producenci filmowi i reżyserzy widzą we mnie tylko Marka Mostowiaka. Potrafię zagrać także kilka różnych rzeczy, więc zaproście mnie czasem na casting. Myślę, że będę potrafił udowodnić, że to jest prawda. Marzy mi się, żeby zagrać rolę komediową, kostiumową. Każdy aktor marzy o tym, by wcielać się w różne postaci. Na tym polega ten zawód. Głód nowych wyzwań jest nienasycony u aktorów, więc ja też go odczuwam - mówił Kuszewski w wywiadzie dla "Super Expressu" w 2015 roku.   

Czytaj też: M jak miłość. Iza w nowym domu. To tutaj razem z Marcinem i dziećmi rozpoczną wszystko od początku?

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?
M jak miłość po wakacjach 2018. Marek (Kacper Kuszewski), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2018. Marek (Kacper Kuszewski), Barbara (Teresa Lipowska)

Ale produkcja "M jak miłość" już nie raz zaskoczyła fanów serialu. "Nigdy nie mów nigdy" to chyba motto twórców, którzy potrafią postać ściągnąć prawie zza grobu. Czy tak będzie z Markiem Mostowiakiem i grającym go Kuszewskim?

Wiemy na pewno, że w 1495 odcinku "M jak miłość" Marek Mostowiak na wieść o zaginięciu Mateusza podejmie szybką decyzje o powrocie do Grabiny! Ukochany syn Barbary niezwłocznie wsiądzie w samolot i przyleci do Polski, by osobiście włączyć się w poszukiwania syna!

Zapowiada się więc na to, że znów zobaczymy w "M jak miłość" Kacpra Kuszewskiego w roli Marka! Dotąd postać "pojawiała się" tylko jako osoba, z którą ktoś z bohaterów rozmawiał przez telefon i przekazywał od niego wieści/ Ale w 1495 odcinku serialu Marek przyleci osobiście!

Produkcja "M jak miłość" na razie utrzymuje w wielkiej, czy Kacper Kuszewski po 3 latach przerwy dał się namówić wraca do swojej sztandarowej roli w "M jak miłość".

Być może twórcy "M jak miłość" przygotowują ten bardzo wyczekiwany powrót fanom na osłodę po odejściu innej wielkiej gwiazdy serialu, Pawła Deląga. Aktor pożegnał się właśnie z rolą Michała. Będziemy informować na bieżąco, jeżeli pojawią się nowe informacje wieści na temat ewentualnego powrotu Kuszewskiego do roli marka Mostowiaka! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

M jak miłość odcinek 1388, Marek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1388, Marek (Kacper Kuszewski)

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ - jak zmieniał się Kacper Kuszewski jak Marek Mostowiak!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze