M jak miłość odcinek 1401, Marek (Kacper Kuszewski) - ostatni raz w M jak miłość

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1401, Marek (Kacper Kuszewski) - ostatni raz w M jak miłość

Ostatnia scena w M jak miłość z Markiem. Zabraknie przy nim Ewy

2018-11-23 12:03

Ostatni odcinek „M jak miłość” z Markiem Mostowiakiem. Kacper Kuszewski po raz ostatni pojawi się w 1401 odcinku, którego emisja już w poniedziałek 26.11.2018. Marek pojawi się na ślubie siostry i będzie jej świadkiem. Potem wyjedzie z Grabiny, by być z Ewą (Dominika Kluźniak), Mateuszem (Krystian Domagała) i Antkiem (Jakub Jankiewicz). Czy kiedykolwiek wróci do „M jak miłość”? Aktor podjął ostateczną decyzję o odejściu z „M jak miłość”.  

Ostatni odcinek "M jak miłość" z Markiem Mostowiakiem

Kacper Kuszewski już w czerwcu podjął decyzję o odejściu z „M jak miłość”, a o swojej decyzji poinformował fanów w mediach społecznościowych. Odcinki są kręcone z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem więc dopiero teraz zobaczymy ostatni odcinek z jego udziałem.

W 1401 odcinku „M jak miłość” Marek przyjedzie na ślub siostry sam, bo Ewa (Dominika Kluźniak) będzie zajęta pracą. Mostowiak będzie świadkiem Marysi, a tuż przed ceremonią zdecyduje się na poważną rozmowę z matką. Barbara (Teresa Lipowska) będzie załamana, gdy pozna plany syna…

-Ewa już oficjalnie dostała tę propozycję z Australii. To jest praca marzeń, tym bardziej, że zaproponowali jeszcze lepsze warunki. Dlatego bardzo poważnie się zastanawiamy, czy nie powinniśmy tam pojechać całą rodziną, razem z chłopcami.
-Jeżeli to taka okazja to jedźcie. A na jak długo?
-Półtora roku. Tyle trwa grant.
-Aha – wydusi z siebie Barbara – Posłuchaj mnie synku. Nie jestem tą wiadomością jakoś specjalnie uszczęśliwiona, ale teraz ludzie wyjeżdżają za pracą. Jeżdżą po całym świecie. Z resztą chłopcy będą mieli z tego jakąś korzyść, wyszlifują język, zwiedzą kawał świata. Podejmując decyzję nie bierzcie mnie pod uwagę. Ja sobie dam radę – powie ze smutkiem Barbara i pogładzi Marka po policzku.

M jak miłość odcinek 1401, Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1401, Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski)

Później zobaczymy Marka w kościele i na weselu w rodzinnym sadzie, gdzie synowie Marysi wznosić będą uroczyste toasty na cześć jej małżeństwa z Arturem. Marek już nigdy nie wróci do „M jak miłość”. Nie wiem jak Wy, ale my już za nim tęsknimy…

M jak miłość odcinek 1401, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa), Marek (Kacper Kuszewski), Agata (Katarzyna Kwiatkowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1401, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa), Marek (Kacper Kuszewski), Agata (Katarzyna Kwiatkowska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze