M jak miłość

Joasia wróci do M jak miłość? Barbara Kurdej-Szatan pierwszy raz zdradziła, kiedy znów pojawi się w serialu

2023-01-19 13:08

Joasia Chodakowska po ponad roku nieobecności wróci do „M jak miłość”?! Barbara Kurdej-Szatan wyleciała z uwielbianego serialu TVP2 tuż po tym jak w wulgarny sposób obraziła na swoim Instagramie Straż Graniczną w czasie kryzysu na polsko-białoruskiej granicy. Ówczesny prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski zapowiedział, że aktorka już nie wróci do serialu, a sama zainteresowana zbytnio nie komentowała sprawy. Jednak ostatnio Kurdej-Szatan przerwała milczenie i pierwszy raz odniosła się do swojego powrotu do „M jak miłość”, a nawet zdradziła datę! Czy Joasia Chodakowska pojawi się jeszcze w serialu? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Powrót Joasi do „M jak miłość”?! Barbara Kurdej-Szatan przerwała milczenie i podała datę

Joasia zniknęła z „M jak miłość” w grudniu 2021 roku, kiedy tuż po zaręczynach z Leszkiem (Sławek Uniatowski) wspólnie zdecydowali się wyjechać do Francji, gdzie zostali już na zawsze. A to dlatego, że Barbara Kurdej-Szatan wyczerpała cierpliwość ówczesnego prezesa TVP Jacka Kurskiego, który po obraźliwym wpisie aktorki na Instagramie w kierunku Straży Granicznej w czasie kryzysu na polsko-białoruskiej granicy, postanowił wyrzucić ją nie tylko z „M jak miłość”, ale również wszystkich przedsięwzięć Telewizji Polskiej! Po głośnym skandalu aktorka przeprosiła za swoje słowa, ale do serialu już nie wróciła i nie chciała zbytnio komentować całej sprawy. Chodakowska pojawiła się po raz ostatni w 1619 odcinku i od tego czasu słuch po niej zaginął, choć ostatnio aktorka przerwała milczenie i postanowiła zabrać głos!

W ostatnim czasie Kurdej-Szatan przeprowadziła relację na żywo na swoim Instagramie, w czasie której odpowiadała na pytania fanów. Oczywiście, wśród nich nie mogło zabraknąć tego o powrót Joasi Chodakowskiej do „M jak miłość”, do którego aktorka w końcu postanowiła się ustosunkować i postawiła sprawę jasno, podając nawet przypuszczalną datę, jeżeli faktycznie miałoby to nastąpić!

– Czy wrócę do „M jak miłość”? Na ten moment chyba nie. Jak już to tylko wtedy, gdy władza w Polsce się zmieni – odpowiedziała aktorka.

Zatem póki co na próżno doszukiwać się powrotu Kurdej-Szatan do „M jak miłość”. Nieco inaczej ma się sprawa samej Joasi Chodakowskiej, gdyż po odejściu Małgorzaty Sochy z „Na Wspólnej” pojawiły się pogłoski, że aktorka mogłaby dołączyć do „M jak miłość” i wcielić się właśnie w postać Joasi, dzięki czemu możliwy byłby powrót również Leszka, a także Wojtusia (Feliks Matecki) oraz Zosi (Julia Wróblewska). Wszystko przez to, że Socha niedawno pojawiła się w „Pytaniu na śniadanie”, której gospodynią była akurat Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga Zduńska i jedno wspólne zdjęcie aktorek rozpaliło ciekawość wszystkich. Nie da się ukryć, że podobieństwo w wyglądzie Kurdej-Szatan i Socha można dostrzec gołym okiem, dzięki czemu ewentualna zmiana aktorki aż tak bardzo nie byłaby dostrzegalna na ekranie, ale czy tak rzeczywiście się stanie? Czas pokaże, jednak jedno jest pewne. Na ten moment Kurdej-Szatan nie wróci do „M jak miłość”, więc wątek Joasi Chodakowskiej i jej bliskich wciąż pozostanie wstrzymany!

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina? Radek wykorzysta kryzys u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze