M jak miłość

Franka z M jak miłość pokazuje kolejne dziecko! Dominika Kachlik ujawnia szczegóły nowej postaci - ZDJĘCIA

2022-11-11 13:00

Franka z "M jak miłość" pokazała kolejne dziecko! Kim jest tajemniczy chłopiec, który pozuje z Dominiką Kachlik na planie serialu? Zduńska przeżywała ostatnio dramat w związku z pojawieniem się Adama (Liam Culbreth), bo Marta (Natalia Sikora) i Karol (Konrad Marszałek) nie zgodzili się, by wtargnęła do życia ich syna, którego Franka urodziła 10 lat temu, ale oddała go pod opiekę Lewickich. Zrobiło się niemałe zamieszanie, Zduńscy w "M jak miłość' starają się o wspólne dziecko, a teraz Dominika Kachlik pokazuje bardzo młodego aktora, który ma być jej serialowym synem!

Franka z "M jak miłość" straciła syna Adama, ale Dominika Kachlik chwali się kolejnym dzieckiem! 

Zduńscy nie mają łatwo w "M jak miłość", bo pojawienie się Adama w Polsce wskrzesiło silny instynkt macierzyński, ale zajście w ciążę dla Franki wcale nie jest takie łatwe. 10 lat temu oddała swojego pierwszego syna Lewickim, którzy dali do zrozumienia, że nie chcą wtrącania się góralki w ich ułożone życie. Wygląda więc na to, że kobieta odpuściła i teraz skupi się na walce o drugą ciążę, by dać Pawłowi (Rafał Mroczek) synka lub córkę, a samej spełnić się w roli mamy. Przez endometriozę ciąża Zduńskiej staje pod znakiem zapytania i wiadomo już, że wkrótce w "M jak miłość" przejdzie operację, by mieć szansę na potomstwo. Kim jest więc tajemniczy chłopiec, który pozuje z Dominiką Kachlik na wspólnym zdjęciu na jej profilu na Instagramie? 

Dominika Kachlik będzie miała drugiego serialowego syna!

Aktorka zaprasza widzów do oglądania nowego serialu z jej udziałem i nie chodzi o "M jak miłość", gdzie gra od dłuższego czasu, a widzowie pokochali ją za rolę Franki, żony Pawła. Tym razem Dominika Kachlik reklamuje inną produkcję z jej udziałem. "Erynie" to pasjonujący serial na podstawie kultowych kryminałów Marka Krajewskiego, który można oglądać na platformie TVP VOD. 

- Janina Markowska zaprasza do @tvp_vod na premierę 7 odcinka serialu „Erynie” w reżyserii Borysa Lankosza. Call me mummy. #erynie - napisała Dominika Kachlik na swoim profilu na Instagramie, gdzie pozuje z młodym aktorem, grającym jej syna Kazia. 

Ostatnio Dominika Kachlik ma szczęście do gry z najmłodszymi aktorami, bo w "M jak miłość" też zmierzyła się we wspólnych scenach z Liamem Culbrethem. To doświadczenie na pewno pomogło jej w budowaniu nowej postaci w serialu "Erynie", gdzie również gra mamę. Serial liczy 12 odcinków, a w główną rolę wciela się znany i lubiany aktor Marcin Dorociński. Akcja rozpoczyna się we Lwowie, tuż przed wybuchem II wojny światowej. Dominika Kachlik wciela się w postać Janiny Markowskiej, matki małego Kazia.

M jak miłość odcinek 1678. Franka pozna swojego syna! Adam wyciągnie do niej rękę
Najnowsze