Franka z M jak miłość pierwszy raz o chorobie! To dlatego Dominika Kachlik tak nagle zniknęła

i

Autor: MTL Max Film Franka z M jak miłość pierwszy raz o chorobie! To dlatego Dominika Kachlik tak nagle zniknęła

Franka z M jak miłość pierwszy raz o chorobie! To dlatego Dominika Kachlik tak nagle zniknęła

2021-12-08 8:45

Franka z "M jak miłość" dopiero teraz wyznała fanom, jak trudny czas ma za sobą i co się u niej naprawdę działo. Dominika Kachlik w serialu gra szczęśliwą narzeczoną Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek), ale rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. Gwiazda "M jak miłość" dodała relację na Instagram, w której zapowiada wielki powrót i tłumaczy swoją nieobecność. Aktorka zdradziła, że musiała mierzyć się z chorobą, była bardzo zestresowana i zapracowana. Co się dzieje z Dominiką Kachlik i czy wpłynie to na jej dalsze losy w "M jak miłość"?

Franka z "M jak miłość" o chorobie. Dominika Kachlik przyznaje dlaczego zniknęła 

Życie gwiazd "M jak miłość" też nie zawsze jest usłane różami, czego dowodem jest wyznanie Dominiki Kachlii. W serialu gra ona narzeczoną Pawła, z którym prężnie przygotowuje się do ślubu. Chociaż towarzyszą im niesnaski pod postacią działań bandyty Krzyśka (Michał Chruściel) oraz Majki (Laura Samojłowicz), ogólnie przyszli państwo Zduńscy są bardzo szczęśliwi i w sobie zakochani. 

Jak się okazuje, serial a rzeczywistość to dwie różne sprawy dla Dominiki Kachlik, która ostatnio była mało aktywna w swoich social mediach. Aktorka dopiero teraz postanowiła ujawnić, co było tego przyczyną i poniekąd wytłumaczyć się obserwatorom. Franka z "M jak miłość" przyznaje, że mierzyła się (bądź dalej się mierzy) z chorobą, o której wcześniej w ogóle nie mówiła i nikt nie wiedział, że ma takie problemy. Tym razem postawiła na powiedzenie jasno, że przeszła trudny okres. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1623: Rogowski odkryje przekręt Beaty ze spadkiem dla Kalinki. Wykradnie dokumenty siostry Marzenki - ZDJĘCIA

Franka z "M jak miłość" dodała relację na Instagram, gdzie otwarcie mówi, co ją "gryzło" w ostatnim czasie. - Ostatnio sporo się działo, pracowałam non stop, chorowałam i nie miałam czasu na nic. Ogłoszenie jest następujące: wróciłam instagramie i mam do przekazania ważną informację Nowy post o 19!!! - napisała gwiazda "M jak miłość". Niestety nie zdradziła, co konkretnie jej dolegało, ale można wnioskować, że sprawa jest poważna, skoro zrezygnowała z kontaktu z fanami poprzez media społecznościowe, gdzie dotychczas była dość aktywna. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1624: Okrutna zemsta na Budzyńskim! Wsadził mordercę do więzienia, a teraz za to zapłaci

Oprócz choroby, Dominika Kachlik przyznała się również do faktu, że zdecydowanie za dużo pracowała i była przemęczona. Ma to prawdopodobnie związek z rolą Franki z "M jak miłość", gdzie aktorka kiedyś miała zdecydowanie mniejszą rolę. Obecnie wątek jej i Pawła jest bardzo rozbudowany, a widzowie śledzą każdą ich scenę. Jeśli chodzi o informację, którą kobieta chciała przekazać fanom, jest to ogłoszenie o nowej sztuce, która pojawi się w teatrach. Franka z "M jak miłość" na pewno nadal będzie pojawiała się w hicie TVP, ale również na deskach teatru. 

M jak miłość, odcinek 1620: Rozwód Pawła i Franki przesądzony jeszcze przed ślubem!
Najnowsze