Fani M jak miłość zupełnie oszaleli na widok jednego zdjęcia Marysi! Tajemnicza niespodzianka Małgorzaty Pieńkowskiej - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm] Fani M jak miłość zupełnie oszaleli na widok jednego zdjęcia Marysi! Tajemnicza niespodzianka Małgorzaty Pieńkowskiej - ZDJĘCIA

Fani M jak miłość zupełnie oszaleli na widok jednego zdjęcia Marysi! Tajemnicza niespodzianka Małgorzaty Pieńkowskiej - ZDJĘCIA

2022-03-25 14:03

Małgorzata Pieńkowska, kochana przez miliony jako Marysia z "M jak miłość" opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które rozgrzało fanów do czerwoności! Od razu posypały się komentarze o urodzie gwiazdy "M jak miłość" i o tym, że nic a nic nie zmieniła się przez 20 lat. Wszystko to przez pewną tajemniczą niespodziankę, którą aktorka zdecydowała się upublicznić. Sprawdź co już wiemy na ten temat i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Marysia z "M jak miłość" zaszalała jednym zdjęciem! Musisz to zobaczyć w GALERII

Małgorzata Pieńkowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd "M jak miłość". Aktorka wciela się od początku serialu w rolę córki Barbary (Teresa Lipowska) i żonę Artura Rogowskiego (Roberta Moskwa). To Marysia jest matką najsłynniejszych polskich bliźniaków, Piotrka (Marcin Mroczek i Pawła (Rafał Mroczek) Zduńskich. To równie ważne dla fanów, aktorka dba o siebie i swoją urodę i niezmiennie zachwyca. Tym razem znów pokazała, że potrafi to robić - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Kiedy gwiazda "M jak miłość" wrzuciła na swój profil na Instagramie jedno czarno-białe zdjęcie, posypały się komentarze. Fani osłupieli na widok tego, jak ich ulubiona Marysia teraz wygląda!

Czy Pieńkowska zmieniła się odkąd zaczęła grać w "M jak miłość? Oceńcie sami - w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: M jak miłość. Gdzie jest Lenka? Oszukują wszystkich, bo córka Kingi i Piotrka nigdy do nich nie wróci? - ZDJĘCIA

- Małgonia kochana moja zawsze młoda i piękna ❤️❤️❤️

- Jest pani the best...tyle wdzięku i spokoju ❤️ życzę samych sukcesòw ?‍♂️

- Cudna Malgonia ❤❤❤❤

- Piękna kobieta ?

- Piękna ale teraz jeszcze piękniejsza ?lata dodają pani klasy?

Wszystko to zadziało się pod jednym ZDJĘCIEM Pieńkowskiej, Marysi z "M jak miłość", które okazało się wzruszającym prezentem niespodzianką dla niej. Jak podpisała skromną fotografię aktorka to jest ważna dla niej pamiątka.

#prezent #niespodziamka #zdjęcie #ja #❤️ zdjęcie sprzed lat Jasiu- #dziękuję #??? #?❤️ #?‍♀️?‍♀️?‍♀️ #ja - napisała aktorka. Zobacz TO ZDJĘCIE w GALERII ZDJĘĆ!

Przy tej okazji fani zauważyli też, jak bardzo podobna do Pieńkowskiej jest jej córka, Ina Sobala, która też grała w "M jak miłość", a teraz jest gwiazdą "Stulecia Winnych". 

- Z tego zdjecia widac jak bardzo jest corka do Pani podobna? Zobacz mamę i córkę w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1654: Kamil ochroni Magdę przed Budzyńskim! Całą winę za zdradę weźmie na siebie

Barbara nigdy miała nie zagrać w M jak miłość. Szokujące wyznanie Teresy Lipowskiej
Najnowsze